Rüyada “ Açık Kapı Görmek ” Görmek

Açık Kapı Görmek
Rüyada açık kapı görmek neye delalet eder. Rüyada açık kapı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada açık kapı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Açık Kapı Görmek

Rüyada açık kapı görmek; rüya sahibinin hakkında hayırlısı olacak tüm güzellikleri elde edeceğine, rızk kapılarının genişleyerek hanesinde bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, yakın zaman da hayırlı ve müjdeli haber alarak hayatını değiştirecek mutluluğa nail olacağına yorumlanır. Bu rüya kişinin hedeflerine ulaşması için yol gösterici niteliği içerip kişinin doğru yolda ilerlediğine, azimli ve kararlı davranışlarının kişide ilerde mutlu olmasına vesile olacak bir çok güzellikleri de beraberinde getireceğine, Allah yolunda yaptığı her işin kişide sevap kapılarını aralayarak Mevlanın huzuruna ermesine nail olacağına işaret edilir. Rüyada açık kapı görmek, başka bir değişle Allah yolunda yükselişe ermeye, kutsal topraklara yapılan ziyarete, kişinin inancına olan bağlılığına, yaptığı helal kazançlara delalet edilir.

İslami rüya alimlerine göre rüyada açık kapı görmek; hayırlara delalettir ve rüya sahibinin kurtuluş için ettiği duaların kabul olacağına işaret edilir. Kişinin karşısına hayırlı  yollar , hayırlı kısmetler çıkacağını da işaret eder. Rüya sahibi yüce mevlanın sayesinde içinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulup refaha esenliğe kavuşur.

Rüyada Kapalı Kapı Görmek

Rüyada kapalı kapı görmek;  rüya sahibinin maddi ve manevi bakımdan her türlü kısmetinin kapandığına işaret edilir. Rüya sahibi girmiş olduğu işlerde büyük sıkıntılar yaşar. Ve bu sıkıntılardan büyük ölçüde zararlar görür. Aynı zamanda kapalı kapı kişinin kısmetinin de kapanmasına, rızk kapılarının kesilmesine, ileriye dönük yaşayacağı maddi ve manevi sıkıntılara işaret edilir.

Rüyada Açık Kapıdan Girmek Görmek

Rüyada açık kapıdan girdiğini görmek; hayatınıza yönelik yaptığınız olumlu değişikliklere, başarılı yükselişe, sevdiğiniz kimselerle güzel vakit geçirmeye yorumlanır. Bu rüya bazen kişinin bulunduğu ortamdan ayrılarak farklı iş kollarına yöneleceğine, sevdiklerinin tavsiyesi üzerine kuracağı işte kısa sürede yükselerek maddi ve manevi anlamda başarılı olarak kendisini mutlu edeceğine işaret edilir. Genel olarak ifade edilirse görülen bu rüya hayra, gönül rahatlığına, başarılı işlere, özverili çalışmaya, hastalıklardan ve belalardan uzak durmaya, helal kazanca delalet eder.

Rüyada Açık Kapıyı Kapatmak Görmek

Rüyada açık kapıyı kapattığını görmek; rüya sahibinin iyi niyetlerini su istimal etmiş kimseler nedeni ile insanların tümüne karşı güvenini kaybettiğine, kalbini onlara kapattığına, kabuğuna çekildiğine ve kendi kendisi ile mutlu olmaya çalıştığına işaret eder. Bu rüya kişiler için güvenini yok olmasına, mutsuz giden hayata, sevdiklerinizi kaybetmeye, üzücü olaylarla karşı karşıya kalmaya yorumlanır.

Rüyada Açık Kapı Üzerinde Anahtar Görmek

Rüyada açık kapı üzerinde anahtara görmek; dualarınızın kabul olacağına işarettir. Rüyada açık kapı üzerinde anahtar gören  kimse, düşmanına galip gelir. Bazen de kuvvetli bir kimsenin desteği ile başarılı bir çok işe nail olur. Rüyada bir kapıyı anahtarla açtığını gören kimse, hakkın yardımı ile Murad ettiği şeye kavuşur. Eğer kapıyı anahtarsız açarsa, o kimse, dua veya iyilik ve ebeveyninin duasıyla maksadına ulaşır.

Rüyada Kapı Görmek

Rüyada kapı görmek; şifa bulmaya hayra  ve kurtuluşu görmeye işarettir. Rüya sahibinin çıkmazlardan kurtulacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine bu sayede güzel günlere kavuşacağına ve huzuru yakalayacağına rivayet edilir. Rüyada kapı görmek, aynı zaman da  rüya sahibinin hayırlı bir işe yöneleceğine, kazançlarının bereketli hale geleceğine işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.