Rüyada “ Açık Mezar ” Görmek

Açık Mezar
Rüyada açık mezar görmek Uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin başına nahoş olaylar geleceğine bu nedenle de kötü ve zor günler geçireceğine rivayet edilir.

Rüyada Açık Mezar Görmek; Rüyada açık mezar görmek Uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin başına nahoş olaylar geleceğine bu nedenle de kötü ve zor günler geçireceğine rivayet edilir. Kişinin iş hayatında istediği başarıya ulaşamayacağını talihsizliklerin ve başarısızlıkların bir türlü yakasını bırakmayacağını yaşamış olduğu sıkıntıların iş hayatında bitme noktasına geleceğini kişinin hem ailesine hemde iş hayatında kopukların ayrılıkların olacağını ve kişinin hem maddi hem de manevi yönden huzursuzluğa sıkıntıya delalete  düşeceğini işaret eder.Rüyada açık mezar görmek rüya sahibini Başarısız ve mutsuz olmaya yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, umutlarını kaybedeceğine ve üzüleceğine tabir edilir.

Rüyada Açık Mezara Girmek; Rüyada açık mezara girmek dostu sayarak fazla güvendikleri kişilerin kişiyi arkasından vurması olarak tabir edilir.Rüya sahibi iş hayatında ve özel hayatında herkesi kendisi gibi görmüş kimseden mal varlığını esirgememiştir. Rüya sahibinin bu iyi niyetli yaklaşımı kötülük düşünen kişilere karşı bir nevi malzeme olmuş o kişiye en çok nereden darbe vurup acı çektirebileceklerini göstermiştir. Aynı zaman da Rüyada açık mezara girmek kişinin  evlerine gidip geldiği, dertlerini, mutluluğunu ve ekmeğini paylaştığı kişilerin aslında gizli düşmanları olduğuna baştan da söylediğim gibi sadece kötülük amaçlı yaklaştıklarına delalet eder.

Rüyada Mezar Açmak; Rüyada mezar açmak bulunduğu şehirde ev almaya, evini yenilemeye işarettir. Açtığı mezar ferah ve rahatsa, aynı o şekilde geniş ve güzel bir eve, eğer darsa, yine küçük ve dar bir eve sahip olur. Eğer rüyada mezarı büyük bir zat için açıyorsa dini anlamda gelişmeye, derecenin yükselmesine, din alimlerinin yolundan gitmeye yorul maktadır. Rüyasında mezarı kazıp içinde bir şey çıkaran eğer çıkardığı kıymetli ise aynı o şekilde mirasa konar veya değerli bir mala kavuşur.Aynı zamanda Rüyada mezar açmak  mezar açtığını gören kişi, o kimsenin aracılığı ile ekmek ve iş sahibi olacaktır diye kabul edilir. Mezarı açılan kimseye akıl danışmaya, yol yöntem sormaya ve onun bilgilerinden faydalanmaya delalet eder.

Rüyada Boş Mezar Görmek; Rüyada boş mezar görmek hayattan zevk almayan yarınsız yaşayan kişiler olarak yorumlanır.Bu kişiler geleceğe dahil planları olmayan hayatlarını boş bir uğraş olarak yaşayan günü birlik yaşamayı seven aile sevgi mutluluk gibi güzel şeylerden yoksun sadece kendi dünyalarında yuvarlanıp giden kimsesiz insanlar olarak bilinir.Bu insanlar kendilerine hayır getirmeyecek düşünceler içinde olduğuna,ve yaptıkları işlerin mutlu etmeye yetmediğini düşünen kimselerdir.

Rüyada Boş Mezar Taşı Görmek; Rüyada boş mezar taşı görmek Rüyayı gören kişinin büyük heveslerle ve umutlarla girdiği işlerde istediği başarıyı ve kazancı yakalayamayacağı anlamına gelir.Bu başarısızlık rüya sahibinde gelecekte olacak yıkıntıların ve çöküşlerinde sebebi olacaktır .Kişi bu başarısızlığı yüzünden toplum karşısında yuhalanmış kimse tarafından hoş karşılanmayan başarısız elinden hiç bir iş gelmeyen beceriksiz kişi olarak görülür kişinin bu denli çöküşü kişiyi maddi ve manevi yönden çıkmazlara sokar bu sıkıntılar kişinin aile yaşamında da dönüşümü olmayan kopuklara girmeye işaret olarak gösterilir. Rüyada boş mezar taşı görmek kısaca kişinin yapmış olduğu işlerde büyük zararlar görerek iş hayatında bitiş noktasına gelmiş olması olarak söylenir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.