Rüyada “ Açık Pencere Görmek ” Görmek

Açık Pencere Görmek
Rüyada açık pencere görmek neye delalet eder. Rüyada açık pencere görmek İslami anlamı nedir? Rüyada açık pencere diyanet yorumları ile tabirleri okuyun.

Rüyada Açık Pencere Görmek

Rüyada açık pencere görmek; genel olarak aydınlık günlere, mutluluğa, kötülükleri ve zorlukları geride bırakmaya işaret edilen açık pencere rüyası kişinin tüm dert ve sıkıntılarından arınıp rahata ereceğine, maddi ve manevi yönden düze çıkarak hayatına yönelik eksik olan yanlarını tamamlayacağına, ailesini ve sevdiklerini içinde bulunduğu zor durumdan kurtararak hayatlarının geri kısmını bolluk ve huzur içinde geçirteceğine yorumlanır. İslami rüya alimleri rüyada açık pencere görmek, rüyasını kişinin geçmişine perde çekerek yaptığı hatalardan pişmanlık duyacağına, ileriye dönük hayatını Allah’ın yoluna adayarak ibadetle ve paylaşmayla geçireceğine, hanesine helal rızk getirerek onları her türlü kötülüklerden ve musibetlerden koruyacağına işarettir der.

Rüyada Açık Pencereden Atlamak Görmek

Rüyada açık pencereden atlamak görmek; rüya sahipleri için iş hayatında geçireceği dönemleri simgeleyen bu rüya kişi için iş hayatında zorlu bir dönemin beklediğini karar vermekte zorlanacağı teklif karşısında kalarak ikileme düşeceğine yorumlanırken rüya sahibi kimse ya da kimseler karşısına çıkan teklifleri değerlendirerek ileriye dönük sağlam yatırımların zeminin hazırlayacaklardır. Rüyasında açık pencereden atlayan kimse aynı zaman da bilmediği farklı ortamlara girerek burada karşısına çıkan bir çok zorluklarla mücadele eder. Ailesine karşı yapılan her türlü saldırılara karşı koruyucu kalkan görevi yaparak onları sevgisiyle ayakta tutar.

Rüyada Açık Pencereyi Kapatmak Görmek

Rüyada açık pencereyi kapatmak görmek; kendini beğenmişliğe, gözü yüksekte olan kimselere ifade edilen bu rüya kişinin vurdum duymazlığı ve kendi başına uyruk hareketleri yüzünden eline geçen her türlü imkanları kaçırarak ilerde pişmanlık duyacağı bir çok hataya yer vereceğine, rüya sahibi kendi çıkarları doğrultusunda yaşayan, kendisinden başka kimseyi düşünmeyen yaptığı ,işlerde insanlara zarar vermekten çekinmeyen yapıya sahip olup sevgiden ve dostluktan uzak kendisini kötülüğe adamış kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Açık Pencereden Bakmak Görmek

Rüyada açık pencereden bakmak görmek; rüyayı gören kimsenin hayata yönelik tecrübe ve birikime sahip olup karşısına çıkacak her türlü sorunlara ve zorluklara karşı başa çıkabilecek düzeyde olmasına, iş hayatında özverili çalışmaları sayesinde bir çok başarıya imza atarak kariyer hayatında ismini önemli yerlere duyuracağına, kişinin yakın zaman da devlet makamında sözü geçen üst yetkili bir kimsenin de desteğiyle yeni projelere imza atarak bu alan da yeni başarılar sergileyeceğine işaret edilir. Rüyada açık pencereden bakmak,  rüyası genel olarak iş hayatına yönelik ifade edilen rüya şekli olsa da bazen bu rüya kişinin karamsarlığa düşmesine, pişmanlık duyacağı hatalar yapmasına, hırslarının kurbanı olmasına yorumlanır.

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek; mutluluğa, sevince, huzura ve ferahlığa işaret edilen pencere rüyası kişinin tüm dert ve sıkıntıları geride bırakarak huzur için hayatını yaşamasına, iş hayatında yaşadığı olayları sorgulamak yerine onlardan pozitif ders çıkararak her şeyden mutluluk çıkarmasına, eski yaşantısına ait düşünce ve yapısını değiştirerek geçmişte yapamadığı bir çok güzelliğe yakınarak bundan sonraki kalan hayatını eğlenceli, mutlu, maddiyattan uzak yaşayacağına işaret edilir. Rüyada pencere görmek, bazen de pencerenin şekline göre farklı şekillerde simgelenir. Örneğin görülen pencere önü açık ve ferah sa kişinin tüm dert ve sıkıntılarından kurtularak huzuru bulacağına, gördüğü pencere kapalı ise karşısına çıkacak zorluklara, hane içinde yaşanacak üzücü olaylara yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.