Rüyada “ Acıkmış ” Görmek

Acıkmış
Rüyada acıkmış görmek, rüya sahibinin bir istediği olduğu yönündedir ve bu istediğin çok yüksek olduğu anlamına gelir.
Etiketler:

Rüyada acıkmış görmek, rüya sahibinin bir istediği olduğu yönündedir ve bu istediğin çok yüksek olduğu anlamına gelir. Biraz daha beklemesi gereken durumları ifade eder. Ayrıca rüyanızdan çok yemek yediğinizi görüyorsanız, tıka basa mideniz dolu ise sağlık sorunu yaşamaya yorumlanır. Bir kimse rüyasında çok acıkmış şekilde kendini görüyorsa ve bir hızla o yemeği yiyorsa mal hırsına kapılmak demektir. Kendini bu hırstan alı koymaz ise zararın dokunacağına işaret eder. Rüyada birinin acıktığını görmek, o kişiden hayır duası almaktır. Rüyada çok aç birisini görüyorsanız, sadaka vermeniz konusunda uyarma amaçlıdır. Yakın zamanda yoksul bir kişiye yardım edin. Aynı zamanda bu rüya zenginlik anlamında yorumlanır. Rüyada bir şey vermek karşılığını çok güzel bir şekilde almaktır. Bazen ise bu rüya kişiye manevi anlamda güzel şeylere adım atmaktır. Ünlü rüya yorumcularına göre bu rüya büyük insanlarla oturmak bulunduğunuz yerin ileri gelen insanlarıyla oturup kalkmak manasında tabir edilir.

Rüyada Acıktığını Görmek

Rüyada acıktığını görmek, rüya sahibinin bir tövbe ettiğine ve bunu tuttuğu yönündedir. Aynı zamanda bunun aklından çıkmadığına yorumlanır. Bundan dolayı sürekli görmesidir. Aslında bilinçaltı olarak kendine hatırlatması demektir. Sevmediği bir yiyecek yiyen hırsını tatmin edemediğine rivayettir. Rüyada çok açlık hisseden birisi, gerçek hayatta geçim sıkıntısı sorunu olabilir ve bu kişiye bilinçaltı etmiştir. Daha çok acıktığını gören kimse, yoksulluktan bolluğa geçer. Aç kalmak zikir ve şükre işaret eder, kişinin her durumda şükür etmesidir. Şükür her türlü kapıyı açar, bu size bir işiniz olacağı zaman güzel olacağı hayırlı olacağı mesajını verir.

Rüyada Açlık Hissetmek

Rüyada açlık hissetmek, kendinizi çok aç hissediyor ve yemek yemiyorsanız fakirlikten zenginliğe geçmek anlamında yorumlanır. Karnın acıkması, yeni bir iş hayatına adım atmaya ve bol paraya mala kavuşmak demektir. Aç olduğunu gören ve bir yiyecekten iştahla yiyen kişi bir günahına tövbe eder. Fakat yediği yemek güzel değilse, tadı kötü ise yaptığı tövbenin durmayacağı nefsine yenik düşüceğine yorum yapılır. Birden fazla yorum sahip olan rüyalardandır.

Rüyada Birinin Acıktığını Görmek

Rüyada birinin acıktığını görmek, gördüğünüz kişinin size açacağı bir şeyin olduğu yönündedir. Yani size söyleyecek bir sırrı herkese söylemeye çekindiği bir durum. O kişinin güzel bir yemek yediğini görüyorsanız, kötü durumuna tövbe edip düzelecektir. Kötü bir yemek yediğini görüyorsanız bunun tam tersi manaya gelir.

Rüyada Birinin Aç Olduğunu Söylemesi

Rüyada birinin aç olduğunu söylemesi, sizden istenecek bir yardımın haberidir. Yani çevrenizde yardıma muhtaç olan biri için sizden yardım isteneceği anlamında yorum yapılır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.