Rüyada “ Ada ” Görmek

Ada
Çok sık rastlanan bir rüya simgesidir ve genellikle yalnızlık hissini, toplumdan uzaklaşma ve inzivaya çekilme duygusunu ifade eder.

Çok sık rastlanan bir rüya simgesidir ve genellikle yalnızlık hissini, toplumdan uzaklaşma ve inzivaya çekilme duygusunu ifade eder. Eğer huzursuzluk ve tedirginlik duyguları yaşatan bir ada­  daysanız ve bu sıkıntılı bir rüyaysa, gerçek yaşamda olumsuz koşullar nedeniyle kendinizi çaresiz ve kapana kısılmış hissediyorsunuz demektir. Bu tür bir rüya aynı zamanda, çevreniz tarafından dışlanma ve izole edilme korkusunu da belirtir. Yüzerek bir adadan uzaklaştığınızı görüyorsanız, bu, bağımsızlık ve özgürlük isteğinizi vurgular. Ada görmek, adada bulunmak veya adaya çık­mak, rüya sahibinin ummadığı bir yerde mirasa konacağı şeklinde yorumlanır

Rüyada Ada Çayı Görmek; 

Sağlığın, gençliğin simgesidir. Rüyalarda adaçayı ya da ada­çayı içtiğini görmek, sıkıntıların sona ermekte olduğunu ve artık yaşamınızda güzel ve sevindirici gelişmelerin yaşanacağını bildi­rir. Adaçayı yenilenmenin yanı sıra, mutlu aşklara da dikkat çeker. Rüyada çayı görmek, ada çayı içmek veya ada çayı toplamak; evinizin huzur ve rahatının gelecek biri tarafından bozulacağına delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.