Rüyada “ Ada ve Deniz ” Görmek

Ada ve Deniz
Rüyada ada ve deniz görmek, gören kişinin genel olarak yalnız kalacağı yönündedir, fakat görüldüğü gibi kötü bir rüya değildir.
Etiketler:

Rüyada ada ve deniz görmek, gören kişinin genel olarak yalnız kalacağı yönündedir, fakat görüldüğü gibi kötü bir rüya değildir. Bir yerden bir mal satın alma ve bunun kafa dinleme yeri olduğu manasına gelir. Bazı yorumcular göre, yalnızlık maksadına edememek, dostları tarafından yalnız bırakılmak kuyusu kazılmak, kötü olan olaylara delalettir. Bir adada oturmak, eve gelen yeni gelin anlamındadır. Bu gelecek kişinin iyi birisi olmadığına yorumlanır. Arzu edilen kadından ya da arzu edilen erkek evlenemeyeceğini başka bir kısmetile evlenileceğine tabir edilir. Rüyada ada ve deniz görülmesi, beklenmedik bir kısmet mal para anlamındadır. Bu rüyanın iki türlü yorumu vardır. Rüyanın durumuna göre, hayır ya da şer olarak yorum yapılır. Allah sahibini sıkıntıdan çıkıp selamete olması ve mutluluk yaşaması demektir. Ele geçecek olan toplu paraya delalettir. Bazı yorumculara göre, bu rüya bir miras haberidir. Huzurlu sonu güzel olan şeylere malında zarar etmeyeceğini işaret eder.

Rüyada Ada Satın Almak

Rüyada ada satın almak, gördüğünüz renk rüyanızda yorum katacak en önemli etkendir. Rüyanız hayırlara vesile olsun, yeşil ise tüm hayırlı nimetler sizinle olduğuna işarettir. Sonu güzel olan hayırlı olan hayatınızda sizin için dönüm noktası olan güzel şeylere tabir edilir. Ele geçecek paraya bir miras almaya yorumlanır. Gördüğünüz renk koyu renkleri işte ise, tam tersi anlamda tabir alır. Olumsuzdur ve size hayır getirmez yapacağınız bir iş varsa şu anda ertelemeniz yönünde işaret verilir. Bazen ise, bu rüya sizin için hayırlı olacak bir iş haberi almak demektir. Eğer çalışıyorsanız, mevkiinizde yükselmektir.

Rüyada Bir Adada Kalmak

Rüyada bir adada kalmak, ummadığın bir yerden miras almak demektir. Bir adaya ayak basmak, Gören kişinin hayatında büyük değişiklikler olması anlamına gelir. Bazen ise bu rüya kişinin ruhunu dinlendirmesidir.

Rüyada Ada Manzarası Görmek

Rüyada ada manzarası görmek, hayatında çok değişik şeyler olacağına yorumlanır. Tuhaf şeylerin olacağı bir dönemdir bir gün mutlu bir gün mutsuz kişinin ruh halinde sıkıntılar olduğu yönündedir. Bunların iyi yönde ilerleyeceğine ve bu dönemin kısa süreceğine tabir edilir.

Rüyada Ada Sahibi Olmak

Rüyada ada sahibi olmak, bir mal sahibi olmak gerçek anlamıyla kullanır. Kişinin bu yönde istek ve arzuların olduğu anlamına gelir. İstek ve arzularına çalışarak ulaşacağını ve önündeki tüm engelleri kalkacağı yönünde alamet eder.

Rüyada Ada ve Deniz Görmek

Rüyada ada ve deniz görmek, rüya sahibinin şansın bahtının açılacağını çok huzurlu bir döneme gireceğini delalettir. Mutlu keyifli korkularından uzak hayatındaki olumsuzlukları biteceği yönünde tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.