Rüyada “ Adak ” Görmek

Adak
Rüyada kestiğiniz her adak verilen sözü tutmaya, korkudan emin olmaya, fayda ve menfaate yahut oruç tutmaya delalet eder.

Rüyada Adak Adamak ; Rüyada adak adadığını gören kişi hayırlı bir işe önayak olma şeklinde yorumlanır. Rüyada adak adadığını görmek vermiş olduğun bir sözün yada etmiş olduğun bir tövbenin rüyanda hatırlatması olarak bilinir.Rüyada kesilen adak tutacağın oruca da işaret eder.  Rüyada kestiğiniz her adak verilen sözü tutmaya, korkudan emin olmaya, fayda ve menfaate yahut oruç tutmaya delalet eder.

Rüyada Adak Kurban Kesmek ; Rüyada kesilen kurban düşmanlarınızın şerrinden korunduğumuza ve hayır ile şereflendirilmişlerdir diye işaret eder.

Rüyada Adak Eti ; Rüyada adak eti dağıttığınızı yada yediğinizi görmeniz bulunduğunuz bir adağın olduğuna ve kan akıtmamıza işaret eder.

Diğer Bir Tabirde ; Genellikle kişinin inançlarıyla bağlantılı görülen adak adamak, fiziksel olanla ruhsal olan arasında ayrım yapma gerekliliğini vurgular ya da bu ayrıma dikkat çeker. Aynı zamanda adak, fedakarlık ve yüce inançlar gibi manevi değerleri de simgeler.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.