Rüyada “ Adam Asmak ” Görmek

Adam Asmak
Rüyada adam asmak görmek neye delalet eder. Rüyada adam asmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada adam asmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun

Rüyada Adam Asmak Görmek

Rüyada adam asmak görmek; dini inancınızın zayıflığına, devlet makamında sözü geçen bir kimseden manevi destek göreceğinize, hanenizde yaşanan tartışmalardan dolayı kısa süreli ayrılıkların yaşanarak huzursuz olaylarla karşı karşıya kalacağınıza, iş hayatınızda yaşadığınız basit bir olay yüzünden kısa süreli tartışma yaşayarak kurulu düzeninizin alt üst olacağına, geçimsiz bir yapıya sahip oluşunuz sebebiyle çevrenizdeki insanlar tarafınca dışlanarak sevilmeyeceğinize yorumlanırken bu rüya aynı zaman da kısa süreli yola çıkmaya, müjdeli haber almaya, ailenizden sevdiklerinizden ayrı kalmaya, hanenize ikilik katmak isteyen huzurunuzu bozmaya çalışan insanları bertaraf etmeye işaret eder.

Ünlü rüya alimimiz Cabir Mağribi’ye göre rüyada adam asmak görmek; hileye ya da tuzağa düşmeye, dost ve arkadaş canlısı olup, sırtından bıçaklanmaya ve insanların kötü yüzleri ile yüzleşip, hayal kırıklığı yaşamaya ve çok üzülmeye tabir edilir. Ünlü rüya alimlerimizce görülen bu rüya farklı şekillerde dile getirilmiştir bunlar kısaca; maddi kayıp, hane içinde huzursuzluk, ilahtan kopma, değerleri yok sayma, hane içinde ayrılık yaşama, hastalık ve maddi sıkıntı olarak yorumlanır. Rüyada asılmak görmek aynı zaman da korkulanın olmasına, üzülmeye, bencil bir kişiye, çözümü zor bir durumla yüz yüze gelineceğine, üzüntüden sıyrıla mamaya delalet eder.

Rüyada Asılmak Görmek

Rüyada asıldığını görmek; rüyada kendinizin yada bir başkasının asıldığını görmek bir çok rüya yorumcusu tarafından değişik şekilde yorumlansa da Kişinin bu rüyayı gördüğü her an ve şekil rüyaya farklı anlamlar kazandırmıştır. Dini rüya alimlerine  göre rüyada asılmak görmek, uzun bir zamandır çözülemeyen bir meselenin iyi bir şekilde çözümleneceğine.  Acı çekerek ve zorla asılmak ise elinizden çıkmış bir  malın yada haksız bir davranışın sizin lehinize sonuçlanacağına yorumlanır.

Rüyada Asıldığınız Sırada Darağacının İpinin Koptuğunu Ve Düştüğünüzü Görmek

Rüyada asıldığınız sırada darağacının ipinin koptuğunu görmek; sahip olduğunuz mevki ve makamı kaybedeceğinizi, elinizdeki mal varlığınızdan olacağınıza, yaptığınız yanlış ve hatalı davranışlarınız yüzünden çevrenizdeki insanların güvenini kaybederek değerinizin kalmayacağına, iş hayatınızdan ve sevdiklerinizden soğuyarak kendinizi uçuruma iteceğinize yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da sizi yok etmek isteyen bir düşmanınızın varlığına, çevrenizdeki insanlara karşı duyarlı ve dikkatli davranmanız gerektiğine

Rüyada Sizi Asmak İçin Bir Grubun Bir Araya Geldiğini Görmek

Rüyada sizi asmak isteyen bir gurubun bir araya geldiğini görmek; topluluk karşısında söz sahibi biri olup sözünüzün geçeceğine, yaptığınız başarılı ve örnek davranışlarınız sayesinde insanların güvenlerini kazanarak onların gönüllerinde taht kuracağınıza, yaptığınız her işte öz verili çalışmalarınız sayesinde başarı elde ederek isminizi her anlamda duyuracağınıza, ailenizle ve sevdiklerinizle çıkacağınız bir seyahatte eğlenerek üzerinizdeki stresi bir nevi atacağınıza yorumlanır.

Rüyada Asıldığınız Sırada Halkın Sizi Seyrettiğini Görmek

Rüyada asıldığınız sırada halkın sizi seyrettiğini görmek; izleyen insanların sayısı kadar saygınlığınızı ve sizi beğenen insanların çoğalıp azalacağına, yaptığınız işler de gösterdiğiniz azimli çalışmalarınıza göre kişilerce beğenilip kitlelerin izin ona göre hareketleneceğine, kazandığınız ve havadan gelecek olan parayla riskli bir çok işe girip kendinizi tehlikeye sokacağınıza yorumlanır.

Rüyada İdam Görmek

Rüyada idam görmek; üzüntü, sıkıntı ve dert olarak tabir edilir ve rüya sahibinin başına gelecek tatsız olaylara delalet eder. Aynı zamanda  İbretlik olaylar yaşamaya ve kötü kişilerin varlığına işaret eder. Rüyasında idam görmek ya da idam edildiğini görmek aynı zaman da çevrenizde ki insanlara karşı dikkatli duyarlı olarak attığınız adımlarda titiz davranmanız gerektiğine, başkalarının fikirleri doğrultusunda değil kendi kararlarınızın doğrultusunda hareket etmenize, sizi seven insanların varlığını hiç kaybetmemeye yorumlanır.

Rüyada İdam Edilmek Görmek

Rüyada idam edildiğini görmek; rüyayı gören kişinin, güvendiği kişiler nedeni ile başının derde gireceği, huzurunun ve rahatının kaçacağı anlamına gelir. Kişi, insanlara inandığı ve iyi niyetli olduğu için işinden ve ekmeğinden olacak demektir. Bu rüya olumlu olarak mülke gelecek fazlalığa, hayallerin hayata geçeceğine, huzurlu kalacağına, maddi zorluklardan sıyrılmaya, mutlu olmaya işarettir.

Rüyada İdam Mahkumu Görmek

Rüyada idam mahkumu görmek; mevki ve şeref kazanmaya işaret eder. Asılmak suretiyle birinin idam edildiğini görmek, işinde, mesleğinde ilerlemeye ve servet sahibi olmaya işarettir. Bu rüya aynı zaman da havadan gelecek olan paraya, elinizin bollaşarak rahata ermeye, hayır amaçlı bir çok kuruluşa yardımda bulunmaya yorumlanır.

Rüyada Asılmak Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada adam asmak  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren adam asmak  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Adam asmak sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada adam asmak görmek, bulunduğunuz makamdan düşerek tüm değerlerinizi kaybedeceğinize, yaptığınız yanlış atılımlar yüzünden elinizdeki mal varlığınızdan olup sıfırı tüketeceğinize, girdiğiniz günahlardan dolayı tövbe ederek Allah’ın yolunda secde edeceğinize yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.