Rüyada “ Adam Dövmek ” Görmek

Adam Dövmek
Rüyada adam dövmek, sırların ifşa olmasına, hoş olmayan olayların yaşanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bazı alevi olayları dışarı yansıtmasına, art niyetli kişilerin bu olayları dedikodu malzemesi yapacağına yorulur.

Rüyada adam dövmek, sırların ifşa olmasına, hoş olmayan olayların yaşanmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bazı alevi olayları dışarı yansıtmasına, art niyetli kişilerin bu olayları dedikodu malzemesi yapacağına yorulur. Kişinin başkaları tarafından bilinmemesi geren bir takım olayları, samimi gördüklerine anlatmasına, çevre tarafından duyulmasına yol açacağına delalet eder. Rüya sahibinin hataları yüzünden kötü olaylar yaşanacağına, aile dirliğinin zarar göreceğini bildirir. Aslı olmayan dedikoduların cereyan edeceğine, kişinin ailesi ile arasının açılacağına yorulur. Zor ve sıkıntılı zamanların yaşanacağına yorumlanmış olup, üzülüp ah vah etmeye, hüsran ve kırgınlıklar yaşamaya yorumlanır. Ayrıca aile birlik ve dirliğinin zarar görmesine, alakası olmayan kişilerin olaylara müdahil olacağına rivayet edilmiştir. Rüyada adam dövmek, ile ilgili farklı yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizler ile paylaşabilir yorum talebinde bulunabilirsiniz.

Rüyada Adam Dövmek Ne Demek

Rüyada adam dövmek, kişinin ailesi ile arasına girecek birine işaret eder. Rüya sahibinin ailesinin onaylamadığı biri ile arkadaşlık kurmasına, sorunlar yaşamasına yorulur. Bazen de kişiden saklanan gerçeklere, duyması istenmeyen bilgilere ulaşmasına delalet eder. Duyulan gerçekler ile kişinin bildiği bir çok şeyin yalan olduğunu öğrenmesine rivayet edilmiştir. Rüyada adam dövdüğünü görmek, kalp kırıklığına, gönül hoşnutsuzluğuna ve hayal kırıklığına tabir edilmiştir. Bazen de dövdüğünüzü gördüğünüz kişiye yapılacak iyiliklere yorumlanır.

Rüyada Adam Döverek Öldürmek

Rüyada adam döverek öldürmek, kişiyi konuşmalarında temkinli ve düşünerek davranması gerektiğini bildirir. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında söylenmemesi gereken bir söz edeceğine, kendisi yok yere sıkıntılara sokacağına yorulur. Görülen bu rüya kişinin konumunu kendi elleri ile tehlikeye sokmasına, yakın arkadaşları ile arasının açılacağına delalet eder.

Rüyada Adam Dövüldüğünü Görmek

Rüyada adam dövüldüğünü görmek, kişiye her konuda destek olan birine işaret eder. Bu kişi sayesinde güzel konumlar elde etmeye, yaşam kalitesinin artacağına delalet eder. Gördüğünüz bu rüya bu yakın bir dost yada akraba olabilir, her daim duacısı ve iyi dilek içinde olacağınız birine yorumlanmıştır.

Rüyada İnsan Dövmek

Rüyada insan dövmek, hayır görülecek birine işaret eder. Rüya sahibinin uzun bekleyişlerinin bu kişi sayesinde biteceğine, iş yada sosyal yaşam ile güzel gelişmelerin olmasına delalet eder. Gördüğünüz bu rüya size büyük fırsat ve imkanlar sunarak yaşamınızı değiştirecek birine tabir olunur.

Rüyada Adam Dövmek Kan Görmek

Rüyada adam dövmek kan görmek, kişinin sorun yaşadığı sıkıntıların son bulmasına, anlaşmazlıkların çözüme kavuşmasına işaret eder. Görülen bu rüya çirkin ve olumsuz işleri bırakmaya, yaşama çeki düzen vermeye delalet eder. Doğru yolu tercih etmeye, hatalardan ders çıkarmaya rivayet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.