Rüyada “ Adam ” Görmek

Adam
Rüyada adam görmek, hayra ve bereket, güzel nimetlere kavuşmaya, gönülde olan ulaşamaya işaret eder. Gören kişilerin hayalleri için bir adım daha yaklaşmaya, sağlık ve menfaate delalet eder.

Rüyada adam görmek, hayra ve bereket, güzel nimetlere kavuşmaya, gönülde olan ulaşamaya işaret eder. Gören kişilerin hayalleri için bir adım daha yaklaşmaya, sağlık ve menfaate delalet eder. Görülen bu rüya ilerleyen yaşlarda iş ve sosyal çevrede itibar görmeye, saygı duyulan biri olmaya tabir edilir. Bu rüyayı görenlerin attıkları adımlara ve iş hayatındaki başarıları sayesinde tanınan bir kişilik olacağına, şan ve şöhrete rivayet edilir. Rüyada adam görmek, güzel amellere, yapılan hayır ve iyilikler sayesinde kendisine duyulan vefaya yorulur. Çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber, görülen adamın hal ve fiziki durumuna görede farklı anlamlar içerir. Aynı zamanda hoşnutluk duyulacak güzel havadisler almaya, neşe duyulacak gelişmelere yorumlanır. Konu ile alakalı farklı tabirler için sayfamızın devamını okuyabilir, ayrıca bizlere yorum bölümünden ulaşarak rüyalarınızı yorumlatabilirsiniz.

Rüyada Adam Görmek Ne Demek

Rüyada adam görmek, el üstünde tutulmaya, sözü dinlenilen biri olmaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya yaşamınız adına güzel gelişmelerin olacağına, ruhi ve fiziki olarak afiyette olmaya delalet eder. Bu rüyayı görenlerin geçmişte yaşadığı olumsuzlukların, aksiliklerin yerini hayırlara bırakacağına yorumlanır. Zor zamanlarda yanınızda bulunacak vefalı dost ve sile bireyleri olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Adam Dövmek

Rüyada adam dövmek, kişinin başarılarını çekemeyen, arkasından dedikodu eden kişilere işaret eder. Rüya sahibinin bu kişilerin mesnetsiz davranış ve dedikodularına karşı geri adım atmadan gereken cevabı vermesine delalet eder. Rüyada adam öldürdüğünü görmek, kişiye sıkıntı veren yalan ve iftiralar karşısında gereken adımları atıp, mücadele edeceğine yorulur. Rüyada adam kovalamak, kişiyi yalan ve dolanları ile peşinden sürükleyen birine, verilen bir emaneti geri almakta zorlanmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Tanımadığın Bir Adamla Konuşmak

Rüyada tanımadığın bir adamla konuşmak, yeni tanışacağınız biri ile kurulacak güzel bir dostluğa işaret eder. Tanıdık bir adam görmek, gerçek yaşamda size destek ve yardım çıkacak güçlü birine yorumlanır. Rüyada adam bıçakladığını görmek, kişinin gönlünü kazanacak hayırlı bir kısmete delalet eder. Bu kişi ile mesut bir yaşantı olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Bir Adamla Kavga Etmek

Rüyada bir adamla kavga etmek, geçmişte sonlanmış bir düşmanlığın tekrar canlanmasına yorumlanır. Bazen de aile içi tartışma ve kavgalara delalet eder. Rüyada adam yakmak, sonu gelen bir olayda geri adım atmaya işaret eder. Kişi lehine sonuçlanacak bir gelişmede kişinin vazgeçip, geri adım atmak zorunda kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Bir Adama İyilik Etmek

Rüyada bir adam iyilik etmek, gerçek yaşamda da yakınınızda buluna ihtiyaç sahibi birine işaret eder. Gördüğünüz bu rüya vicdanen rahatsızlık içinde olduğunuz bu kişiye elden gelen yardımda geri kalınmayacağına yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. sena dedi ki:

    18 yasindaki kizim ruyasinda evin icinde siyah bir adam golgesi gormus duvarlara girip kayboluyor sonra tekrar cikiyor ona bakip gulumsuyor ruyasinda bana soyluyor inanmiyorum ama sonra bende goruyorum uyandiginda cok korkmustu