Rüyada “ Adam Vurmak ” Görmek

Adam Vurmak
Rüyada adam vurmak, görülenin aksine güç ve itibar kazanmaya işaret eder. Görülen bu rüya iş yaşamında ki başarılara delalet eder.

Rüyada adam vurmak, görülenin aksine güç ve itibar kazanmaya işaret eder. Görülen bu rüya iş yaşamında ki başarılara delalet eder. Gören kişilerin yaşadıkları sorun ve tasalardan kurtulmasına, ikilim de kalınan olayların çözüme kavuşmasına tabir olunur. Bu rüyayı görenlerin uzun süredir görüşülmeyen, sevilip sayılan biri ile kavuşmaya vesiledir. Neşe ve sevinç duyulacak süpriz gelişmelerin yaşanmasına, başarılar ile beraber gelen maddi gücü bildirir. Bazen de bu rüya kişinin değer verdiği birine yaptığı destek ve yardıma yorulur. Bu kişinin rüya sahibinin özverileri sayesinde güzel yerlere geleceğini vesiledir. Giderek imkan ve ortamların güzelleşmesine, kişinin kazancını çevresi ile paylaşmaktan çekinmeyeceğine yorumlanır. Elde edilen imkanlara rağmen gurur ve kibirden uzak durmaya yorumlanmıştır. Rüyada adam vurmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz. Ayrıca konu ile ilgili rüyalarınızı bizler ile paylaşabilirsiniz.

Rüyada Adam Vurmak Ne Demek

Rüyada adam vurmak, kişinin endişe yaşadığı bir soruna, kökten bir çözüm bulmasına işaret eder. İş ve özel yaşama dair endişelerin, gelecek kaygısının son bulmasına, işlerde yaşanılacak bolluk ve berekete delalet eder. Gördüğünüz bu rüya yaşanılacak büyük bir sevincin habercisidir. Müjdeye nail olmaya, gönül hoşluğu içinde olmaya rivayet edilmiştir. Rüyada adam vurduğunu görmek, tanınan birini vurmak, o kişiye yapılacak hayır ve yardım olarak tabir edilmiştir. Ayrıca kişinin heyecan içinde olacağı gelişmelerin yaşanmasına, hayata renk katan sürprizlere yorumlanır.

Rüyada Silahla Adam Vurmak

Rüyada silahla adam vurmak, kişinin yaşayacağı olumsuzlukları işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hak yolundan uzaklaşmasına, yaşadığı korkulara delalet eder. Dini gereklilikleri yerine getirilmediğine, yanlış çevre ve arkadaşlıklar içinde olmak olarak da tabir olunur. Rüyada tüfekle adam vurduğunu görmek, kişinin istemeyerek tanıdığı birine vereceği maddi ve manevi zarara yorulur. Rüya sahibinin farkında olmadan hataya düşmesine, sevdiği birine kötülüğü dokunacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Adam Vurup Öldürmek

Rüyada adam vurup öldürmek, sabırsız ve aceleci davranmaya işaret eder. Kişinin düşünmeden attığı adımlar yüzünden problemler ile karşılaşacağını bildirir. Gördüğünüz bu rüya bazen ölen kişinin, ömrünün uzamasına fakat yaşayacağı sorunlara delalet eder. Kişiye uyarı niteliğinde olup, gereksiz öfke ve stresin kişiye zararı dokunacağını, yersiz endişelere tabir edilmiştir.

Rüyada Adam Vurulduğunu Görmek

Rüyada adam vurulduğunu görmek, rüya sahibinin nefisinin isteklerine ve arzularına boyun eğmeyeceğini bildirir. Gören kişinin dünyevi arzulardan uzaklaşmasına, nefsin köreltilmesine delalet eder. Bazen bu rüya kişiye yakın olan birisinin yalan ve iftiraya maruz kalmasına tabir olunur. Bu kişinin uzun bir süre kendisini aklamak için uğraş vereceğine delalet eder.

Rüyada Adam Vurup Kaçmak

Rüyada adam vurup kaçmak, kişinin maddi ve manevi olarak destek verdiği birinden yanlış göreceğine işaret eder. Hain birinin varlığına, yüze gülüp, arkadan iş çeviren birine delalet eder. Kişinin çevresi ile olan iyi niyetlerine rağmen, hayal kırıklığı yaşamasına, insanlara olan güvenini kaybetmeye rivayet olunur. Bazen de saklanan bir gerçeğe, sırrın ortaya çıkmasına yorumlanmıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.