Rüyada “ Aday Olmak ” Görmek

Aday Olmak
Rüyada aday olmak, uyum içinde yaşanan bir hayata ve rüya sahibinin hayatı için bir şeyleri adım atacağı bunun hem maddi hem manevi yönde büyük bir şey olduğu yönündedir.
Etiketler:

Rüyada aday olmak, uyum içinde yaşanan bir hayata ve rüya sahibinin hayatı için bir şeyleri adım atacağı bunun hem maddi hem manevi yönde büyük bir şey olduğu yönündedir. Hayır duaları almak anlamına gelir. Milletvekili veya belediye meclisine aday oluyorsanız, hakikaten seçimi kazanacağınız yönündedir. Bazen ise bu rüya kişinin hayatta bir yarışa girdiğine yorumlanır. Bu yolda büyük başarılar elde edeceği manasındadır. Genel olarak iş hayatına yorumlanır, başarılarının devamının geleceğine ve etrafında sürekli sözünün geçeceği bir kişi olacağına işarettir. Aynı zamanda bulunduğu iş yerinde kazancın artacağına ifade edilir. Bayan ise bu rüyayı gören kişi, çok yüksek mertebeye sahip biriyle evleneceği yönündedir. Bu rüyanın başka bir yorumu ise, eşinden çok mal kalması demektir. Eğer aday olmayan birisi ise, bir kişi ile yarışa gireceğine işaret edilir. Bu rüyanın duygusal yorumu ise, aday olmak bir kişiden hoşlanmak o kişiye ulaşmak için uğraşmak anlamını taşır. Eğer adaylığında kazanıyorsa, aşkta kazanacağı manasına gelir.

Rüyada Aday Görmek

Rüyada aday görmek, rüya sahibinin bu rüyayı gerçek anlamda yaşamasıdır. Gerçekten aday oluyorsa, her ne için yani muhtarlık adayı olabilir ya da milletvekili adaylığı olabilir, başkan adaylığı olabilir kazanacağı yönünde yorumlanan rüyalardandır. Aynı zamanda girdiği işte başarıya ulaşacağı yönündedir. Aday olmak evlilik manasında da yorumlanır. Bir yere haber göndermek ya da bir ilgili teklifi yapmak demektir. Bu olayın olumlu olacağına işaret eder. Büyük işlerin başlangıcı olarak tabir edilir ve girdiği her işte başarılı olacağına yorum yapılır. Aday görmek, gördüğünüz kişinin güzel bir kısmeti olduğunu belirtir.

Rüyada Muhtarlığa Aday Olmak

Rüyada muhtarlığa aday olmak, ruhsal olarak çok üçüde olan birine yakın zamanda çok mutlu olacağı yönündedir. Huzurlu bir yuva kurulması kişinin girdiği işlerde başarıya ulaşacağı manasına gelir. Parasının, canının, malının güvende olduğu buna delalet eder.

Rüyada Cumhurbaşkanlığına Aday Olmak

Rüyada cumhurbaşkanlığına aday olmak, Manevi olarak kendisini Rabbine emanet ettiğine yorumlanır. Rüya sahibinin maddi şeylerden kendini uzak tuttuğuna ve mal mülk kendini bunlardan soyutladığına alamet eder.

Rüyada Başkan Adayı Olmak

Rüyada başkan adayı olmak, gördüğünüz bu rüyanın size hayır getireceği yönündedir. Toplum tarafından el üstünde tutulacağınıza ol yorumlanır. Ferahlığa ermek ve size zararı olan kişilerden uzaklaşacağınıza tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.