Rüyada “ Adet Kanaması ” Görmek

Adet Kanaması
İçindeki yaratıcı gücün yükseldiğini; yeni ve güçlü fikirler üreterek ya da sağlıklı ve yapıcı kararlar vererek, yaşamını güzelleştirme olanaklarını elde ettiğini gösterir.

Rüyada Adet Kanaması Görmek ;  Bir kadının rüyasında adet görmesi, içindeki yaratıcı gücün yükseldiğini; yeni ve güçlü fikirler üreterek ya da sağlıklı ve yapıcı kararlar vererek, yaşamını güzelleştirme olanaklarını elde ettiğini gösterir. Rüyasında adet kanaması olduğunu gören kişinin karakterinin gerek iş hayatında gerekse çevresinde güçlü ve iktidar sahibi olduğuna işaret eder.

Rüyada Erkeğin Adet Kanaması Görmesi ; Rüyada erkeğin bir bayanın adet kanaması geçirdiğini görmesi  kadınlarla olan ilişkisindeki sorunlar ve bu sorunların yarattığı ürkeklik ve endişeleriyle ilgili bir alarm zili gibidir.

Ebu Said El-Vaiz’e Göre ; Rüyada bir kadın Adet olduğunu görse, rüyayı gören kişinin çocuğu olmuyor ise çocuğu olacağına yorumlanır.. Bazı yorumculara göre de, adet olduğunu gören kişinin yalana ve şirke yöneleceğine yorumlanır.

Rüyada Erkeğin Adet Olduğunu Görmesi ; Rüyayı gören kişinin zinaya yönelip harama bulaşacağına ve günah işleyeceğine işaret eder.

Rüyada Kan Geldiğini Görmek ; Rüyayı gören kişinin rüyasında arkasın dan kan geldiğini görmesi helal yoldan kazanmadığı malları kaybedeceğine işaret eder.

Es Salimi ye Göre ; İhtiyar bir kadının kendisini kirlenmiş görmesi ecelinin yaklaştığına, küçük kızın bu rüyayı görmesi bikrinin (kızlığının) izalesine, bir rivayete göre ihtiyar kadın ile küçük kızın hayiz görmesi ölüme, diğer bir rivayete göre de, küçük kızın bu rüyayı görmesi evleneceğine işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada hayiz olduğunu gören kimse mahremine yakınlıkta bulunur. Kadın kendisinin hayiz olduğunu görse, günah sayılan bir ise bulaşır. Yıkansa günahtan tövbe eder, üzüntü ve kederi gider.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.