Rüyada “ Adet Kani ” Görmek

Adet Kani
Rüyada adet kanı görmek, endişe içinde olmaya, kaygı duymaya ve iç huzursuzluğu yaşamaya işaret eder. Görülen bu rüya son zamanlarda duyulan üzüntü ve kedere, yaşanılan olumsuzluklar nedeni ile kaygı içinde olmaya delalet eder.

Rüyada adet kanı görmek, endişe içinde olmaya, kaygı duymaya ve iç huzursuzluğu yaşamaya işaret eder. Görülen bu rüya son zamanlarda duyulan üzüntü ve kedere, yaşanılan olumsuzluklar nedeni ile kaygı içinde olmaya delalet eder. Farklı anlamlar ile tabir edilmiş olan bu rüya, hoş olmayan sözler işitmeye, kötü bir haber almaya, iş yada özel yaşama dair gerginlik ve huzursuz ortamlar yaşamaya  tabir edilir. Bazen de yaşanılan kısa süreli sağlık sorunları olacağına, bitkin ve yorgun hissetmeye rivayet edilmiştir. Görülen bu rüya gören kişinin erkek yada bayan olmasına nazaran değişik tabirler içerir. Bazı tabirlere göre ise, son anda bir işten geri çekilmeye, verilen kararda geri adım atılacağına yorumlanır. Rüyada adet kanı görmek, ile diğer yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Ayrıca konu ile alakalı rüyalarınızı bizler ile paylaşabilirsiniz. Saygılar…

Rüyada Adet Kanı Görmek Ne Demek

Rüyada adet kanı görmek, genel anlamı ile sıkıntı ve huzursuzluk içinde geçen bir döneme işaret eder. Bu rüya kadınsal bir rüya olduğu için, gören kişi erkek ise, olumsuz tabir içerir. Gördüğü rüya erkek için, yanlış kararlar içinde olmaya, maddi ve manevi zarara yorumlanır. Gören kişi kadın ise, tam zıt ifade içermek ile beraber, kazançlı bir işe yönelmeye, sağlıklı olmaya yorulur. Aynı zamanda mal ve mülk edinmeye, sevindirici haberlere nail olmak olarak yorumlanmıştır.

Rüyada Adet Kanaması Görmek

Rüyada adet kanaması görmek, rüya sahibinin acele ve fevri davranışlar içinde olmasına işaret eder. Gören kişinin işlerinde panik ve endişe yaşamasına, yok yere kendisini sıkıntıya sokmasına delalet eder. Gördüğünüz bu rüya davranışlarınızın sizi ve yakın çevrenizi gereksiz telaş içinde bırakmanıza yorulur.

Rüyada Adet Bezi Görmek

Rüyada adet bezi görmek, uyarı olan bu rüya verdiğiniz kararları sorgulamanız gerektiğine işaret eder. Görülen bu rüya attığınız adımların sizi iş ve özel yaşamınızda ileri safhada sorunlar yaşatacağına yorulur. Bu rüyayı görenlerin atılan adımlarda ince eleyip sık dokuması gerektiğine, yapılan hatalar için telafi yoluna gidilmesini bildirir.

Rüyada Adet Kanı Temizlemek

Rüyada adet kanı temizlemek, yaşadığınız hayatta durgunluk içinde olduğunuzu düşündüğünüze, farklı arayışlarda olduğunuza tabir edilir. Gördüğünüz bu rüya gelecek ile ilgili keskin kararlar vereceğinize, kafanıza koyduğunuz bir çok şeyi hayata geçireceğiniz olarak yorulur.

Rüyada Adet Kanı Bulaşması

Rüyada adet kanı bulaşması, günlük yaşam içinde bir olaydan dolayı kendinize yapılan bir haksızlığa yorumlanır. Gören kişilerin yaşanılanlardan dolayı huzursuzluk, gerginlik ve stres içinde olduğunu bildirir. Bu rüyayı görenlerin atacakları adımın, fevri davranışlar içinde olmayıp, yapılan haksızlıklara karşı mücadele içinde olması gerektiğine yorulur.

Rüyada Adet Pedi Görmek

Rüyada adet pedi görmek, yapılan bir hatayı düzeltmeye, atılan yanlış bir adıma çare aramaya delalet eder. Gören kişilerin son zamanlarda istemeden yanlış içinde olduğuna, bundan duyulan pişmanlığın kişiyi rahatsız ettiğini bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.