Rüyada “ Adım Atmak ” Görmek

Adım Atmak
Rüyada adım atmak, rüya sahibinin kafasında kurduğu bir takım işlerin olduğunu ve bunları planlı projeli yaptığı yönündedir.
Etiketler:

Rüyada adım atmak, rüya sahibinin kafasında kurduğu bir takım işlerin olduğunu ve bunları planlı projeli yaptığı yönündedir. Bazen ise, bu rüya kişinin bir karar aşamasında olduğunu gösterir. Bundan dolayı da neye karar vereceğini düşündüğü için sürekli kararsız rüyalar görmesidir. Rüyada bir mekana adım attığını gören kişi iş hayatında önemli bir işe girişimde bulunacağı manasına gelir. Bazen ise, rüya sahibinin karar aşamasında olduğunu ve duygusal olarak doğru kararı veremediği anlamındadır. Kişinin duygularına yenik düştü manasındadır. Bundan dolayı da tam manasıyla bir yere varamadığına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ucu bucağı olmayan bir süre içinde olduğunu gösterir. Düşüncesinde bastığı yeri derinliğini görmek manasına gelir. Zor bir hususta karar vermek demektir. Kişi için daha çok bu durum duygusal ve aile içi olan bir durum olduğu yönündedir. Aynı zamanda bu rüya iş hayatında yükselmeye alamet eder.

Rüyada Adım Attığını Görmek

Rüyada adım attığını görmek, rüya sahibinin gerçek anlamıyla bir şeyleri adım atması demektir. Yani kişinin sıkıntılarından kurtulması ve hayatı için zor kararlar vermesidir. Aynı zamanda gören kişi için, evlilik için bir adım atması ya da iş için bir adım atması manasındadır. Bu rüya her anlamıyla güzel bir düştür. Kişiyi hayır getirir, hayatında güzel şeyler olacağına alamettir. Rüyada adım atılması, eğer size doğru bir adım atılıyorsa gördüğünüz kişiden size gelecek bir teklif olduğu yönündedir. Bu tarz görülen rüyalar, genelde gönül ilişkileri ile alakalıdır. Adım atılması, yenilik ve bir şeye yön vermek olarak tabir edilir.

Rüyada Adım Atmakta Zorlanmak

Rüyada adım atmakta zorlanmak, rüya sahibinin yakın zamanda bir düşüncesi olduğunu ve bunu gün yüzüne çıkarmak istediği yönündedir. Ama kişinin bir çelişki içerisinde olduğuna ve gerçek anlamda da zorlandığı anlamında yorum yapılır. Hayatınızda alakalı güzel şeyler olacağını işaret eder. Mutlu olacağınız Bir zaman diliminden geçeceğinize ifade edilir.

Rüyada Adım Atmadan Yürümek

Rüyada adım atmadan yürümek, rüya sahibinin ortaya koyacak olduğu projelerin çalışmalarını yaptığını gösterir. Bu yapacağı çalışmalar sayesinde daha çok insanlar arasında yükseleceği yönündedir. Sizin işiniz de gözü olan biri olduğu yönünde de yorumlanır.

Rüyada Adım Başı Para Bulmak

Rüyada adım başı para bulmak, rızkınızı bol olacağını ve görüldüğü gibi bol paraya işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin ne kadar para gördüyse o kadar laf duyacağı manasına gelir. Hem bolluk hem de boş laf duymak anlamındadır.

Rüyada Adım Başı Yılan Görmek

Rüyada adım başı yılan görmek, size düşmanlık eden kişilerin olduğuna yorumlanır. Üçbeş kişinin sizin için birliktelik kuracağına ve kuyunuzu kazacağı anlamındadır. Bu rüya sizin için uyarma amaçlı malum edilen rüyalardandır.

Rüyada Adım Saymak

Rüyada adın saymak, yapacağı işleri sıraya koymak anlamında işaret eder. Birden fazla adım sayıyorsa, o kadar rızkının genişleyeceği anlamındadır. Bazen ise, işini yapacakları için bir bir plan yaptığı yönünde tabir edilir.

Rüyada Adım Atan Bebek Görmek

Rüyada adım atan bebek görmek, Rüya sahibinin alacağı çok mutlu bir haberi olduğuna işaret eder. Bebeğin adım atması, her anlamda mutluluk, sevinç, müjdeli haber anlamlarını taşır. Bebek, mutluluk habercisidir.

Rüyada Adım Ölçmek

Rüyada adım ölçmek, rüya sahibinin çok hesaplı kitaplı gitti yönündedir. Yapacağı her işin önceden planını kurar ve o işte başarısı kat kat fazla olur. Yapacağı her işinde hayır olduğuna delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.