Rüyada “ Adliye Binası ” Görmek

Adliye Binası
Rüyada adliye binası görmek sıkıntı ve aksiliklerin ardı ardına yaşanacağına yorumlanır. Rüyada adliyede olmak beklenmedik bir anda büyük servete konacağınıza işaret eder.

Rüyada Adliye Binası Görmek

Rüyada adliye binası görmek; sıkıntı ve aksiliklerin ardı ardına yaşanacağına rüya sahibinin fırtınalı bir döneme girip aksiliklerin yakasını bırakmayacağına, maddi ve manevi anlamda çok büyük sıkıntılar yaşayacağına gerek iş hayatın da gerekse özel hayatında sürekli tartışmalar yaşanacağına karmaşanın ve belirsizliğin her geçen gün daha fazla artacağına işaret eder.

Rüyada Adliye Sarayı Görmek

Rüyada adliye sarayı görmek; adliye binasıyla aynı yorumu içermiş olup kişinin başına gelecek olan talihsizlik olarak yorumlanır. Rüya sahibi ciddi anlamda sorunlar yaşayacak bu sorunlar kişinin rahatsızlık geçirmesine sebep olacak olup kişinin ailesiyle bağlarının kopmasına sebep olacaktır. Rüyada görülen adliye sarayı bazen de bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği itibarlı mertebeye, zahmetlerinin meyvesini alarak ümit ettiği iyi bir geleceğe, mağlubiyetten sonra hak edilen hünere, zahmet çekerek ulaştığı mülke, çektiği zorlukların meyvesini alarak elde ettiği şöhrete işaret eder.

Rüyada Adliye Görmek

Rüyada adliye görmek; kısmetsizlik ve şansızlık anlamına gelir. Rüya sahibinin yaptığı her işte başarısızlıkla sonuçlanacağına istediği başarıyı elde edemeyeceğine bu sıkıntıların kişide maddi kayıplara da sebep olacağına işaret eder. Rüyada görülen adliye aynı zaman da Rüyayı gören kişinin bazı karmaşaların ve kavgaların içine gireceğine, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına yorulur.

Rüyada Adliyede Olmak

Rüyada adliyede olmak; hayra alamet değildir. Kişinin işlerinin bozulacağına, borçlarının artacağına, ciddi anlamda rahatsızlık geçireceğine, bu sıkıntıların kişinin ailesiyle olan sorunlarının da artacağına işaret ederken aynı zaman da adliyede olmak başa gelecek olan sıkıntıya işaret eder. Rüyada adliyede olmak ya da olduğunu görmek aynı zaman da elindeki imkanları paylaşan birisinden yardım görmeye, maddi anlamda imkansızlıklara göğüs germeye, düşünülen ortaklığa, geniş olanaklara sahip kimselerin arasında yer alıp ekonomik yükselişle alakalı beklentilerin gerçekleşerek kazanç getirecek faaliyetlere başlamaya işaret eder.

Rüyada Adliyeden Çıkmak

Rüyada adliyeden çıkmak; feraha ermeye, rahata kavuşmaya, üzerindeki yükten kurtulmaya, maddi sıkıntıların son bulup huzura ermesine ailesiyle ve çevresiyle olan kırgınlıklarının son bulup eski huzurlu günlerine ermesine yorumlanır. Rüyada adliyeden çıktığını gören kişi kurmak istediği düzeni kurmayı başaracağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hakim olacağına tabir edilir.

Rüyada Adliye Kapısı Görmek

Rüyada adliye kapısı görmek; ticari kayba, kederden sıyrıla mamaya, korkulanın başına gelmesine, muhtaç duruma düşmeye, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna işaret eder. Rüyada görülen adliye kapısı aynı zaman da huzura ermeye, dara düştüğünüz yoldan kurtulmaya, esenliğe ermeye, dertlerinizin son bulmasına yorumlanır.

Rüyada Adliye Memuru Görmek

Rüyada adliye memuru görmek; insanların duygularını sömürerek maddi kazançlar elde etmeye, sadece çıkarları uğruna yaşayan duygusal bağa önem vermeyen insanlara, parasal külfete, bolluğa ermeye yorumlanır. dünya hayatından sonra kişinin her şeyden hesaba çekileceğini unutmuş görünmesine delalet eder.

Rüyada Adliyede Hakim Görmek

Rüyada adliyede hakim görmek; hayra, müjdeye işaret eder. Rüyasında adliyede hakim gören kimse başındaki sıkıntı ve sorunlarından kurtulacak maddi huzura erecek kaybettikleri tüm mal varlıklarına tekrar kazanacaktır. Rüyada hakim görmek aynı zaman da özü dinlenen ve önünde el pençe divan durulan bir kişi haline gelecektir diye yorumlanır. Rüyada görülen hakim  Allah’tan korkan bu nedenle de kul hakkına girmeyen bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Mahkeme Salonu Görmek

Rüyada mahkeme salonu görmek; hayra ermeye rahata ve huzura kavuşmaya işaret eder. Rüyayı gören kimsenin dertlerinin sona ereceğine, hayatında olumlu değişiklikler olacağına ve işlerinde istediği potansiyeli yakalamaya başlayacağına, işlerinde bolluğa erip maddi anlamda büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Mahkemeye Çıkmak

Rüyada mahkemeye çıkmak; rüyada mahkemeye çıktığını görmek kişinin borçlarından, sıkıntılarından, dertlerinden ve mutsuzluklarından kurtulacağına işaret eder. Rüyada mahkemeye çıkan kişi sıkıntılarından kurtulur, refaha erer, ailesiyle olan soğuklukları son bulur, yaşadığı hastalıkları son bulur.

Rüyada Hakim Görmek

Rüyada hakim görmek; rüyasında hakim gören kişi müjdeli, mutlu ve güzel haberler alır. Bu kişiler merhamet sahibi, imanı tam akıllı düşünüp hareket eden mevki ve kariyer sahibi kişilerdir. Rüyasında hakim gören kişi diplomalı, ilim sahibi, eğitim almış, kültürlü bir kişi olup herkes tarafından saygı gösterilen örnek temsil eden kişi olarak anılır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.