Rüyada “ Adliye ” Görmek

Adliye
Rüyada adliye görmek kişinin bazı karmaşaların ve kavgaların içine gireceğine, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına yorulur

Rüyada Adliye Görmek; Rüyada adliye görmek  kişinin bazı karmaşaların ve kavgaların içine gireceğine, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına yorulur.Uğursuzluk olarak biline bu rüya kişinin  iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına, elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına ve planlarının hiç birinin amacına ulaşmayacağına delalet eder.Rüyada adliye görmek kişinin hayatında bir dönüm noktası olarak bilinir kişi geçmişte yaşadığı güzel paralı günlerini geride bırakarak çekilmez bir sefaletin içine düşer bu düşüş kişiyi maddi ve manevi anlamda bitirdiği gibi eski çevresine arkadaşlarına olan bağını da koparmıştır kısacası hayatında zenginliğe varlığa dahil hiç bir eser kalmamıştır.

Rüyada Adliye Binası Görmek; Rüyada adliye binası görmek rüya sahibinin iş hayatında ve sosyal hayatında aksiliklerin ardı ardına geleceğine  kişinin kendisini bir türlü toparlayamayacağı na bu sıkıntıların kişiyi her yönden ciddi açıdan zarara sokacağına işaret olarak gösterilir.Aynı zamanda Rüya sahibinin hayatında fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, kısmetinin de kapanacağına tabir edilir. Karmaşanın ve belirsizliğin her geçen gün daha fazla artacağına işaret eder.

Rüyada Adliyede Olmak; Rüyada adliyede olmak hayra alamet bir rüya değildir .Kişinin iş hayatında geçirmiş oldu maddi sıkıntılar da bir türlü kurtulamaması ve buna bağlı olarak daha fazla borç batağına batması ve elinde olan tüm mal varlığını kaybetmesi olarak yorumlanır.Rüyada adliyede olmak aynı zamanda kişinin İşlerin bozulacağına, zorlukların baş göstereceğine, borçların artacağına, anlaşmazlıkların çıkacağına ve kişinin işinden olacağına delalet eder. Kişinin iş hayatında yaşamış olduğu çöküntü kişiyi sadece iş hayatında değil aile hayatında da ciddi anlamda etkilemiştir maddi sıkıntılar ve elindekilerin kaybolması ayrılıkların olacağına da işaret olarak gösterilmiştir.

Rüyada Hakim Görmek; Rüyada Hakim görmek vicdan ve merhamet sahibi, imanı tam, akıllı, mantıklı, düzgün ve kariyer sahibi bir kimse ile tabir edilir. Rüya sahibi, ilim irfan öğrenmiş, diplomalı, takım elbiseli ve kravatlı bir kimse olacak, işinde çok sağlam bir yer edinecek, adı herkes tarafından duyulacak demektir. Ayrıca sözü dinlenen ve önünde el pençe divan durulan bir kişi haline gelecektir diye yorumlanır. Rüyada hakim görmek, Allah’tan korkan bu nedenle de kul hakkına girmeyen bir kimsenin varlığı ile açıklanır.bu rüyayı gören kimseler iş hayatında bir den çok başarı sağlayacak iş ve sosyal hayatında da daima örnek sevilen kişiler olarak gösterilir ve hayatları boyunca hep mutlu huzurlu neşeli yaşarlar.

Rüyada Mahkemeye Çıkmak; Rüyada mahkemeye çıkmak hayırlara vesile olan bir rüyadır .Rüya sahibinin bütün borçlarından kurtulacağını maddi ve manevi yönden çekmiş olduğu sıkıntılarının sona ereceğini iş hayatında maddi anlamda huzura rahata erdiği gibi makam ve mevki yönünden de yükselişe erdiğini her işinin şanslı gittiğini ve hayırlı bir eşe kısmete talip olduğunun işaretidir.

 

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.