Rüyada “ Adliye ” Görmek

Adliye
Rüyada özellikle avukatlarla dolu bir adliye binasını görmek; işlerinizin bozulacağına işarettir. Adliyede hakim görmek, iyilik alametidir.

Rüyada Adliye Binası Görmek; Hukuksal ve yasal sorunların çözümlendiği binalar olan adliye sarayları ya da mahkemeler, içinde yaşadığımız toplumsal düzeni ve uymamız zorunlu olan, kimileri kısıtlayıcı kural ve yasaları, otoriteyle olan ilişkimizi simgeler. Adliyede geçen düşler, genellikle yolunda gitmeyen ilişkilerin yarattığı gerilime ya da kendimizle ilgili hoşnut olmadığımız bir karakter özelliğine dikkat çekerler.

Rüyada Yargıç yada Hakim Görmek; Rüyada bir mahkeme salonunda yargıç görmek, suçluluk duygumuzla ve kendi kendimizi yargılama isteğimizle bağlantılıdır. Eğer yargıç bizsek, başka insanları suçlama ve yargılama eğiliminde olduğumuzu gösterir.

Rüyada özellikle avukatlarla dolu bir adliye binasını görmek; işlerinizin bozulacağına işarettir. Adliyede hakim görmek, iyilik alametidir.

Rüyada Hakim Karşısında Af Dilemek ; Rüyada birisinden af dilemek; bir haksızlığa ve bundan duyulacak ıstıraba delalettir.

Rüyada Hakim Karşısında Affedilmek; Rüyada suçunuzun affedilmesi; suçluluk durumunuzun bir müddet daha süreceğine, bir suç yüzünden zan altında kalacağınıza, sevdiğinizin ihanetine uğrayacağınızı delalettir.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.