Rüyada “ Affetmek ” Görmek

Affetmek
Birisi tarafından affedilmekle, yakın dönemdeki herhangi bir davranış ya da eyleminiz den dolayı kendinizi suçladığınızı gösterir.
Etiketler:

Rüyanızda birisini affettiğinizi görmeniz, olumsuz bir yönünüzle yüzleşerek onu karakterinizin bir parçası olarak kabul ettiğinizi belirtir. Birisi tarafından affedilmekle, yakın dönemdeki herhangi bir davranış ya da eyleminiz den dolayı kendinizi suçladığınızı gösterir. bu tarz görülen rüyalar kişinin vicdanında rahatsız bir durum yaşadığı ve bu yapmış olduğu hatanın vicdanen rahatsızlığının göstergesi olarak nitelendirilir.

Rüyada Af Dilemek ; Rüyada birisinden af dilemek; bir haksızlığa ve bundan duyulacak ıstıraba delalettir.

Rüyada Affedilmek ; Rüyada suçunuzun affedilmesi suçluluk durumunuzun bir müddet daha süreceğine, bir suç yüzünden zan altında kalacağınıza, sevdiğinizin ihanetine uğrayacağınızı delalet eder.

Not: Rüyanızda affedildiğini affettiğinizi yada af dilediğinizi görmeniz kişinin vicdanında pişman olduğu hallerin rüyasına nakşedilmesidir. Böyle durumlarda görmüş olduğunuz rüyalara dikkat ederek geçmişte yapmış olduğunuz yada yapacak olacağınız hatalara dikkat etmeliyiz vicdani bir rahatsızlık yaşamamanız için.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.