Rüyada “ Aforoz ” Görmek

Aforoz
Rüyada aforoz görmek, kişinin yakın zamanda hayırlı olacak işlerine yorulur rüya sahibinin dinine bağlı olduğuna işaret eder.
Etiketler:

Rüyada aforoz görmek, kişinin yakın zamanda hayırlı olacak işlerine yorulur rüya sahibinin dinine bağlı olduğuna işaret eder. Rüyada bir başkasını aforoz ediyorsanız, sizin o kişiye dini yönden vaatler vereceğiniz anlamındadır. Genel anlamıyla bu dünya manevi olarak dinine düşkün bir insanı temsil eder. Aynı zamanda din hakkında çevresini bilgilendirecek biri olacağı yönünde yorumlanır. Bazen ise bu rüya gören kişi için arafta kalan birisini delalet eder. Papaz görmek iste, yine aynı şekilde dine bağımlılığı temsil eder. Ailesinin rızasını almış birine işaret eder. Rüyada hıristiyan bir kimse tarafından afaroz edilmek itikadi yönden güç kazanmaya takva yolunu seçmeye alamet eder. Bir papaz tarafından aforoz edilmek inançlar yönünden farklı fikirler de olmaya bu fikirlerin birbiriyle bağdaşmaması manasına gelir. Bazı yorumculara göre ise iyilik ve doğruyu seçmek demektir. Rüyanızda aforoz edildiğiniz bir kilise görüyorsanız pişmanlık duyacağınız bir şey yaşayacağınız anlamında tabir edilir. Evli bir kimse için bu rüya çocuğunun doğru yoldan sapması ve bunun düzelmesi için uğraşması manasındadır.

Rüyada Aforoz Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada aforoz görmek ne anlama gelir, kimileri için iyi kimileri için kötü anlama gelir. Gördüğünüz rüya şekillerine göre değişiklik gösterir. Kendinizi kilise içerisinde görüyorsanız, tanımadığınız bir kimse sizden bilgi edinmek istediğine yorulur. İnanç yönünden bir çelişkiye düşmek ve bunu yakınındaki kişilerle tartışmak manasındadır. Ama bu rüyanın asıl manası güzeli doğruyu bulmak demektir. Bazı yorumculara göre bu rüya Allah’ın rızasını almak isteyen bir kişinin sürekli çaba gösterdiği yönündedir. Bu çabasını boşa çıkmayacağına anlamında yorum alır. Çevresindeki insanlara da din hakkında kendisi gibi iyi yolu doğru yolu göstermeye çalıştığına rivayettir.

Rüyada Aforoz Edilmek

Rüyada aforoz edilmek, bu görülen rüyada aynı şekilde aforoz görmekle aynı manaya gelir. Dinin önünde kendini yükseltmek ve istediği mertebeye gelmek manasındadır. İlim sahibi olmak ve manevi anlamda yükselmek isteyen birisini işaret eder. Çevresinde kendini bu yönlü göstermek istediği manasına gelir.

Rüyada Aforoz Edilen Birini Görmek

Rüyada aforoz edilen birini görmek, rüya sahibinin gördüğü kişiden iyi bir haber alması demektir. Aynı zamanda inandıkları dinler arası birleşerek güç sahibi olmaya iyilik ve doğruluğunu temsil etmeye işaret eder.

Rüyada Başkasını Aforoz Etmek

Rüyada başkasına aforoz etmek, rüyada bir başkasını siz aforoz ediyorsanız Çevrenizde herkes tarafından sözü dinlenen birisi olduğunuza ve sürekli akıl danışılan biri olduğunuz yönündedir. Manevi anlamda güç kazanmak demektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.