Rüyada “ Afyon ” Görmek

Afyon
Rüyada afyon görmek, hane içinde huzursuzluk ve gaflete delalet eder ve sürek bu durumdan dolayı sorunlar yaşamak anlamındadır.
Etiketler:

Rüyada afyon görmek, hane içinde huzursuzluk ve gaflete delalet eder ve sürek bu durumdan dolayı sorunlar yaşamak anlamındadır. Evli kişiler için bir kişinin hep evli olan birisinin yuvasında gözü olduğuna ve sürekli fırsat kolladığına yorumlanır. Bundan dolayı aile içinde sıkıntılar yaşadığına ve aile içi huzursuzluklara yol açtığı yönündedir. Kısa zaman sonra bu durum düzelecek ve o gaflet hane içinden gidecektir. Afyon bitkisini toplamak, kötü olmak ve kötülük yapmak olarak ifade edilir. Bir kimseden kötülük görmeniz anlamındadır, eğer siz topluyorsanız düşmanınızı alt edeceğinize delalettir. Hayatınızda olan ve beklemediğiniz bir kişiden kötülük görmek üzere olduğunuz fakat o kişinin bu durum içinde kararsız kaldığı manasına gelir. İçinizde bir şüphe uyanacağına yorulur.Rüyada afyon görmek, hayır değildir ve iyiye yorulmaz. Afyon içilmesi eceli yakın birini işaret eder. Afyon dalına dokunmak, üzüntü ve hastalıktır. Rüyada afyon dallarını kaynatmak, kötü insanlarla tanışmak ve onlarla arkadaşlık kurmaya alamettir.

Rüyada Afyon Kaymağı Görmek

Rüyada afyon kaymağı görmek, kişinin çok çalışması ve emek etmesinin karşılığını alması alın teri ile kazanılan para anlamında yorumlanır. Gelecek toplum içinde saygın bir yer kazanmaya ve yanındakiler kişilere gelecek genç nesillere yardımcı olmak manasına gelir. Görülen kaymak bazen bolluğa, bazen ise yoksulluğa işaret eder. Bazen ise, manevi yerleri ziyaret etmek olarak delalet eder. Hane içinde, mutlu olmaya ve bozulan düzenin tekrar yerine gelmesine ve huzura delalettir. Yeni imkanlar elde etmeye ve düzenin daha güzel olacağına işarettir. Şansının bahtının açılacağına itibar göreceğine alamettir. Bu rüyayı gören kişi arzu ettiği iş yada aşk hayatı kavuşacaktır.

Rüyada Afyon Kaymağı Yemek

Rüyada afyon kaymağı yemek, güzel ve hayırlı olacak bir işin müjdesini verir. Hayırlı bir eşle evlenmeye ve iş hayatında istediği yere ulaşmaya yorumlanır. Tırnaklarıyla bir yere gelmek manasında tabir edilir.

Rüyada Afyon Kalesi Görmek

Rüyada afyon kalesi görmek, Allah’ın izniyle tüm işlerinin yavaş yavaş yoluna gireceğine ve çevresinde üstünlük elde etmesine delalettir. Kendisine bir ortak edinmesine ve ortağıyla birlikte çok güzel işler yapacağı yönündedir.

Rüyada Afyon Otu Görmek

Rüyada afyon otu görmek, hayır değildir ve kişinin herşeyde isteksiz olduğu gereksiz tembellikte yaptığı manasına gelir. Bazen ise, fedakarlık yapan birinin emeğinin karşılığını alamayacağına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.