Rüyada “ ” Görmek

Ağ
Rüyada ağ görmek, alimler rüyada görülen ağı farklı anlamlar ile tabir etmiş olup, geneli olarak hayır olarak yorumlanmıştır. Düş sahibinin iş ve aile yaşantısında yakalamak istediği başarıya ulaşmasına, huzur ve güzelliklere delalet eder.
Etiketler:

Rüyada ağ görmek, alimler rüyada görülen ağı farklı anlamlar ile tabir etmiş olup, geneli olarak hayır olarak yorumlanmıştır. Düş sahibinin iş ve aile yaşantısında yakalamak istediği başarıya ulaşmasına, huzur ve güzelliklere delalet eder. Gören kişi için rızkın temininde kolaylığa, sıkıntılardan uzaklaşmaya, hedeflediğiniz başarı ve kariyere ulaşmaya rivayet edilmiştir. Size sunulan fırsatlara, yaşamın kolaylaşmasına, istediğiniz bir şeye azim, sabır ve kararlılık ile ulaşılacağını gösterir. Bazı tabircilere göre ise olumsuzluk barındıran bu rüya, dolandırıcılık yada sahtekarlığa maruz kalmak olarak da yorumlanır. Sizi kandırma çabası içinde olan birine, tatlı söz ve davranışları ile sizi etkileme çabasına giren birini gösterir. Bu süreçte yaşanacak tatsız olaylara, moral bozukluğu ve can sıkıntısı olarak da yorumlanmıştır. Rüyada ağ görmek ile ilgili farklı yorumlar için yazımının devamını okuyabilirsiniz. Konu ile ilgili bizlere çekinmeden yorum bölümünden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla…

Rüyada Ağ Görmek Diyanet Yorumu

Rüyada ağ görmek diyanet yorumuna göre, beceri ve yetenek sayesinde kazanılan zafere, mutluluğa ve başarıya tabir edilir. Rüyada görülen ağ, bir amaç uğruna gerekli hamlelerde bulunmaya, beklentilerin gerçekleşeceğine rivayet edilir. Kazanacağınız maddi varlığa, mal ve mülk olarak da yorumlanır. Ayrıca rüyasında ağ gören kişi, bir takım sıkıntılara uğrar, bazen de iş yaşamında sizi dolandıracak, art niyetli birine yorumlanmıştır.

Rüyada Balık Ağı Görmek

Rüyada balık ağı görmek, şans ve bolluğa, kısmetin açılmasına, girilen işlerde yüzün güleceğine yorumlanır. Balık ağı gören kişi, emeklerinin karşılığını alır, geçim derdi yaşamaz. Rüyada balık tutmak için denize ağ atmak, ticari yaşamda canlanmaya, bol kazanca rivayet edilir. Deniz üstünde ağlar dolusu balık görmek, o bölgede yaşanacak berekete, o yılın bolluk içinde olacağını bildirir.

Rüyada Balık Ağı İle Balık Tutmak

Rüyada balık ağı ile balık tutmak, helalinden geçinmeye, alın teri ile rızıklanmaya, deyim yerinde ise kendi yağında kavrulmaya delalet eder. Ağ ile balık tuttuğunu gören kişi, yaşamını kimseye boyun eğmeden, yaptığı işlerde Allah rızasını arayarak geçirir.

Rüyada Ağ Atmak

Rüyada ağ atmak, kimsenin malına, rızkına göz koymamaya işaret eder. Dürüst kişiliğe, insanlar arasında hayır ile anılmaya, emanete verilen değere tabir edilir. Rüyada ağ attığını gören kişi, iyi ahlak sahibi, gururlu ve hakkı olan dışındakilere göz koymayan kişidir.

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı görmek, hüzün ve sıkıntı olarak rivayet edilir. Örümcek ağı bazen de size düşmanlık besleyen kişilerin varlığı olarak da tabir edilmiştir. Sizi çekemeyen, haset bakışları olan kişilerin kurduğu oyun ve tuzaklara yorumlanmıştır.

Rüyada Ağ Ören Örümcek Görmek

Rüyada ağ ören örümcek görmek, tuzağa düşmeye, akıllıca hareket edilmesi gerektiğine rivayet edilir. Hile ve türlü düzenleriyle sizi aldatma çabasına giren, malınıza göz koyan birisi olarak bildirilir.

Rüyada File Görmek

Rüyada file görmek, İmam-ı Nablusi‘ye göre bekar biri için evliliğe, nimete, rızka ve görülecek hayıra işaret eder. Pazar filesi görmek, hanede yaşanacak rahatlığa, bonkörlüğe, kazancın daim olacağına delalet eder. Rüyada boş file görmek, kısmetin açılacağına, hayırlı bir talip beklediğinize yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.