Rüyada “ Ağa Olduğunu ” Görmek

Ağa Olduğunu
Rüyada ağa olduğunu görmek, mesleki anlamda hayallerine ulaşmaktır ve kişinin yapacağın her işin ona hayırlı geleceği manasında yorumlanır.
Etiketler:

Rüyada ağa olduğunu görmek, mesleki anlamda hayallerine ulaşmaktır ve kişinin yapacağın her işin ona hayırlı geleceği manasında yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya memurluk anlamında bir işe işaret eder. Rüyanızda gördüğünüz kişinin davranışları bu rüyaya anlam ve yorum katar. Rüyada iyi huylu bir ağa ile karşılaşmak kişinin çok önemli bir zat ile aynı masaya oturmasıdır. Mevki sahibi birinin size yardım etmesi ve sizin iş anlamında yükselmenize yardımcı olacağı yönündedir. Rüyada ağaya benzer birşeyler görüyorsanız, kederden ve bunalımdan kurtulmak demektir. Rüyada eli açık cömert bir ağa görmek, atanma bekleyen kişilerin yakın zamanda atacağına tabir edilir. Bu rüya bir kadın görüyorsa, memuriyete geçmesidir yada çalışmayan birisi için evde hakim olmak demektir. Yönetimin her anlamda bayanda olduğunu gösterir. Rüyada toprak ağası görmek, toplum içerisinde ve çevresinde saygın birisi olmak istediği şana ulaşmaktır. Ayrıca varlıklı kişilerle arkadaşlık kurmak anlamıda yorum yapılır.

Rüyada Köy Ağası Görmek

Rüyada köy ağası görmek, rüya sahibinin karışına çok güzel fırsatlar çıkacağına ve bu rüya zengin olmak olarak da yorumlanır. Gelecekte çok güzel olayların sizleri beklediğine işaret eder. Caferi yorumculara göre görülen bu rüya, cahil bir insanla uğraşmaya ve bu durumdan dolayı malından mülkünden olmaya delalettir. Yani burada verilen mesaj öfke kontrolü yapmak, öfkeye hakim olmak anlamında uyarıcı mesaj verir. Kin duymak, nefret duymak olarak da ifade edilir. Bazı yorumculara göre de, evli kimseler için çok hayırlı gelişmelerin olacağına ve güzel bir hayat delalettir. Zahmet çekerek elde edilecek olan, saygınlığa ve iş hayatında yükselmeye çevresinden övgü olmaya rivayettir.

Rüyada Köy Ağası Olmak

Rüyada köy ağası olmak, bu rüya hem hayır içerir hemden sıkıntıdır. Kurulmuş bir şeyin bozulması fakat bu bozulan her ne ise, kişiye hayırlı geleceği anlamındadır. İş hayatında bazı engebeler yaşamaya ve sizin yerinizde gözü olan birine delalettir. Bazı yorumculara göre, köy ağası ağa olmak etrafında şan şöhret kazanmak olarak tabir edilir.

Rüyada Ağa Olduğunu Görmek

Rüyada ağa olduğunu görmek, çalışmaları sonucu takdir edileceği yönündedir. Her anlamda çevresinden taktir ve övgü gören bir insana yorumlanır. Hasta bir insan böyle bir rüya görüyorsa hastalıklarından kurtulacağına delalettir.

Rüyada Köy Ağasıyla Evlenmek

Rüyada köy ağasıyla evlenmek, her yerde yaptığı işlerle adını duyurmaktır. Bu yalnızca iş anlamında olarak söylenmez, çevresinde herkes tarafından övülen sevilen biri olduğuna yaptığı her şeyde övgü olan biri olduğuna yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.