Rüyada “ Ağırlık ” Görmek

Ağırlık
Rüyada ağır bir yükün altına girdiğini görmek dini rüya yorumlarında maddiyatı güçlü bir kimseden kaçınıp dostlarına ve akrabalarına ısınmaya yorumlanır.

Rüyada Ağırlı Görmek ; Rüyada sırtlandığımız ve taşımaya çalıştığımız bir yükün ağırlığını hissetmek, sorumluluklarımızın farkında olduğumuzu gösterir. Ne kadar zor olsa da, bu yükü sırtlamak ve gitmesi gereken yere taşımak için elimizden geleni yapmak durumunda olduğumuz bize anımsatılmaktadır. Aynı zamanda ağır yük, ciddiyet anlamına da gelir. Belki de, şu sıralarda üzerinde çalıştığımız işi daha fazla ciddiye almamız gerekmektedir. Taşımakta olduğumuz ve ağır gelen yükün ne olduğuna bakmak, daha açıklayıcı bir analiz sağlayacaktır.

Rüyada Ağır Yük Taşıdığını Görmek ; Rüyada ağır bir yükün altına girdiğini görmek dini rüya yorumlarında maddiyatı güçlü bir kimseden kaçınıp dostlarına ve akrabalarına ısınmaya yorumlanır. Aynı zamanda bu rüya bazı alimler tarafından da rüyada ağırlık görmek zengin bir eş ile evleneceğine ve maddi ve manevi rahata huzura ereceğine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.