Rüyada “ Ağıt Yakmak ” Görmek

Ağıt Yakmak
Rüyada altı yakmak, rüyasında ağıt yakan biri hayatı boyunca sorumluluk almaktan korkmuş demektir. Bundan dolayı sürekli sorunundan kaçan biridir.
Etiketler:

Rüyada altı yakmak, rüyasında ağıt yakan biri hayatı boyunca sorumluluk almaktan korkmuş demektir. Bundan dolayı sürekli sorunundan kaçan biridir. Bu yüzden doğru düzgün bir iş edilmeyerek olduğu işten de olacağı manasına gelir. Aynı zamanda eşinizin sizden ilgi beklediğine ve gereken ilgiyi vermediğinize sevgi anlamında da sorumsuz davrandığınıza yorumlanır. Bu hem erkek için hem de bayan için geçerli olan bir rüyadır. Sevdiğiniz kişiye karşı vermediğiniz sevgiyi ve ilgiyi temsil eder. Bazen de görüldüğü gibi tabir edilir. Bazen ise, bir kişinin yaptıklarından dolayı pişmanlık duyduğunu ve bunun acısını sürekli çektiği yönündedir. Ağıt yakmak hayırlı anlamda yorumlanmaz maddi manevi sıkıntılara zor günlere delalettir. Ayrıca manevi ve ruhsal sorunlara çöküntüye yorumlanır. Rüyada sevdiğiniz bir kişi için ağıt yakıyorsanız, bu gerçek anlamıyla tabir edilir. Ne yazıkki çok üzüleceğiniz ve sevdiğiniz birini kaybedeceğiniz yönündedir. Ama bu kaybediş manevi yönde de olabilir hayatımızdan çıkacak birine de işaret eder.

Rüyada Ağıt Yakmak Ne Demek

Rüyada ağıt yakmak ne demek, ağıt yakan birini görmek gereksiz işlerle uğraşan ya kişiye delalettir ve size kötülüğü dokunacak manasındadır. Bu kişinin ailesini fazlaca ihmal ettiği yönündedir ve bundan dolayı hane içinde sıkıntılar yaşayacağını yorumlanır. Bazı yorumculara göre de ağıt yakmak, sevdiği bir insanı kaybeden kişiye alamet eder. Bunda çok fazla pişmanlık ve vicdan azabı duyduğu yönündedir. Gerekli sorumlulukları yerine getiremediğinden kendini üzdüğünü anlamına gelir. Buda rüyasına yansır ve karışık rüyalar görmeye anlamında yorumlanır.

Rüyada Ağıt Yaktığını Görmek

Rüyada alt yaptığını görmek, rüyada ağıt yakmak, rüyada ağıt yakmak ne demek hepsi aynı anlamlara gelir. Yukarıda belirtildiği gibi zamanında sorumluluğunu bilmemek geç kalınmış olan değerlere bundan dolayı ruhsal çöküntüler yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Ağıt Yakmak Ağlamak

Rüyada ağıt yakmak ağlamak, rüya sahibinin yaşayacağı bir hayal kırıklığı olduğu yönündedir. Rüyada ağıt yakıp ağladığını görmek, ama evli olan kimseler için sevgisini sonsuz olacağı yönünde tabir edilir.

Rüyada Ağıt Sesi Duymak

Rüyada ağıt sesi duymak, çevrenizde bazı kişilerin hayatında sıkıntılar olduğunu ve buna sizin istemeden de olsa müdahil olduğunuz yönündedir. İster istemez üzüldüğünüz durumlara ve güncel hayatınıza bu sıkıntıların yansıdığına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.