Rüyada “ Ağız ” Görmek

Ağız
Rüyada ağız görmek, rüya sahibinin hayatındaki kazançları ve kayıpları gösterir ve bir başka yorumculara göre doğumu yakın ya da doğum yapacak birini işaret eder.
Etiketler:

Rüyada ağız görmek, rüya sahibinin hayatındaki kazançları ve kayıpları gösterir ve bir başka yorumculara göre doğumu yakın ya da doğum yapacak birini işaret eder. Eğer rüyada ağız kapalı ise ağzı bozuk olan bir insana delalettir ve sizinle bir ağız kavgası yapacağı yönündedir. Rüyada ağzı görememek birisinin ağzına bakıpta göremiyorsanız o kişiyle alakalı kötü bir haber alacağınız manasına gelir. Rüyada hasta birisin ağzını görmek, hasta olan kişinin şifa bulacağı manasına gelir. Rüyada ağzı küçük görmek bol ve bereketli kazanç demektir. Rüya sahibinin ağız kenarı görmesi, size yakın bir tehlikenin olduğuna ve başınıza gelebilecek sıkıntıları işaret eder. Rüyada kendi ağzını korktuğunu hissetmek ve ağızdan kötü koku gelmesi, ukala bir insandan lafını bilmeyen sürekli konuşan birinden bulunduğunuz ortamda rahatsız olacağınız sata rezil olacağınız bir durum yaşayacaksınız. Rüyada ağız görmenin dine yorumuna bakacak olursak, bir kişi ağzının olmadığını görüyorsa, bu gören kişinin vefatına alamet eder.

Rüyada Ağız Görmenin Anlamı Nedir

Rüyada ağız görmenin anlamı nedir, rüya sahibinin kazanacağı ve kaybedeceği şeylere yorumlanır. Rüyasında ağzını bağlı Gören kimse kötü şeyler yaşayacağı anlamına gelir. Bu dilsizlik sükût, ayaklanma, ölüm, kötü hastalık, taşkınlık gibi hayatta olumsuz olan her şeyi ifade eder. Rüyada ağzına ilaç koyması, ferah ermeye din anlamında da yolun açık olması manasındadır. Ağzı kötü bir şey koymak, keder, hasret, acı çekmek demektir. Bazı ünlü yorumculara göre de, yer yurt edinmek ve bulunduğu yerde maddi anlamda yükselmek olarak yorumlanır. Rüyada ağza süt akması ya da şerbet içmek, zikir ve dini işlerle meşgul olmaya alamet eder.

Rüyada Ağız Maskesi Görmek

Rüyada ağız maskesi görmek, çekindiği ve tereddüt ettiği korkularının sona ereceğini hayatında yeni güzel arkadaşlıklar edileceği bir dönem olacağına yorumlanır. Kişinin güzel bir lütüf vereceğini ve o kişiyi kıskanan kişileri bile affedeceğine işaret eder.

Rüyada Ağızdan Göz Çıkması

Rüyada ağızdan göz çıkması, Ticaret anlamındadır ve yapılan işte aile hayatında bile sağlam olacak olan olaylara delalettir. Çok büyük çaba sarf ederek emeline ulaşacağına ve hayatını çok rahat bir şekilde idam edileceği yönünde tabir edilir.

Rüyada Ağız Yarası Görmek

Rüyada ağız yarası görmek, Gören kişinin yeni bir atılım yapacağına ve bunun eğitimle alakalı olduğu yönündedir. Maddi imkanların önem düşük olacağını ama ilerisini çok yüksek olduğunu anlamında rivayet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.