escort alanya

Rüyada “ Ağızdan Kan Gelmesi ” Görmek

Ağızdan Kan Gelmesi
Rüyada ağızdan kan gelmesi, farklı şekillerde yorumlanmış olan bu rüya genel anlamı ile mala, mülke ve ganimete sahip olmaya yorumlanmıştır.

Rüyada ağızdan kan gelmesi, farklı şekillerde yorumlanmış olan bu rüya genel anlamı ile mala, mülke ve ganimete sahip olmaya yorumlanmıştır. Bu rüyayı görenlerin maddi imkanlarının genişleyeceğine, rahata kavuşacağına delalet eder. Rüyada ağızdan kan gelmesi, bazı tabircilere göre ise, kişinin geçmişine ait herkesten saklamış olduğu bir sırrın ortaya çıkmasına işaret eder. Görülen bu rüya kişinin ailesinden ve yakın çevresinden saklamış olduğu bu sırrın açık çıkıp duyulacağına rivayet edilmiştir. Rüyada ağızdan kan gelmesi, bazı alimlere göre ise, kişinin yakın çevresinden hoş olmayan sözler işitmesine, haksızlığa uğramasına ve sıkılıp üzüleceğine yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin iş yaşamında öncü olmasına ve adından söz ettirmesine yorumlanır. Rüyada ağızdan kan gelmesi, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi Nedir

Rüyada ağızdan kan gelmesi, kişinin ticari yaşamında güzel konumlara gelmesine, girdiği işlerden yüksek kazanç sağlmasına maddi olarak sıkıntı yaşanmayacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin mal ve mülk olarak hiç bir sıkıntıları olmayacağına fakat manevi olarak üzüntü yaşamaya, saklanan sırların ortaya çıkmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin ailesi tarafından haksızlığa uğrayacağı olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Burundan Kan Gelmesi

Rüyada burundan kan gelmesi, alimler tarafından görülen kanın yoğunluğuna göre yorumlanmıştır. Bu rüyayı gören kişi eğer hafif bir kanama görür ise, mal ve mülkte artma yaşanmasına, yoğun görülen kan ise, harama meyletmeye, haksız kazanca işaret eder. Görülen rüyadaki kan açık renk ise kişinin işlerinde hileye başvurduğuna delalet eder.

Rüyada Ağızdan Kan Kusmak

Rüyada ağızdan kan kusmak, rüya sahibinin uzun süredir yaşamış olduğu sağlık sorunlarından kurtulmasına işaret eder. Bazen de bu rüyayı görenlerin hatalı ve yanlış davranışlarından pişmanlık içersinde olmasına, duydugu vicdan azabına delalet eder. Görülen bu rüyada kişinin hatalarından ders çıkarıp telafi etmek isteğinde olmasına yorulur.

Rüyada Kan İçmek

Rüyada kan içmek, rüya sahibinin yaşadığı zorluklara karşı mücadeleci bir yapısı olmasına fakat harama meyilli olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hatalarını bırakmadığı sürece bela ve musibetlerin kişinin üstünden eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek, rüya sahibinin yanlış işler ve arkadaşlıklar içersinde olup haram yemesine, haksızlık yapmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaptıkları yüzünden ailesi ve çevresi tarafından dışlanacağına, kötü sözler işiteceğine delalet eder.

Rüyada Kulak Kanaması Görmek

Rüyada kulak kanaması görmek, görülenin aksine bu rüya hayırlara vesile olmaya, ticarette yüksek kazanca, mal ve mülke yorulur. Bu rüyayı görenlerin iş yaşamında ki her türlü engellemelere rağmen başarılarından ödün vermeyeceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.