Rüyada “ Ağrınız Olduğunu ” Görmek

Ağrınız Olduğunu
Rüyada ağrınız olduğunu görmek, genel olarak hayra ve affa işaret eden bu rüya, vücudun ağrıyan bölgesine görede farklı anlamlar içermektedir.

Rüyada ağrınız olduğunu görmek, genel olarak hayra ve affa işaret eden bu rüya, vücudun ağrıyan bölgesine görede farklı anlamlar içermektedir. Görülen bu rüya işlenen bir suçtan, yapılan bir kötülük yahut günahtan duyulan pişmanlığa işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaptıkları yanlışların farkına varacağına, Yaradan’dan af dileyip tövbe edeceklerine tabir edilir. Düş sahibinin geçmiş yaşantısına deyim yerinde ise, sünger çekeceğine, olumsuzlukları hayatından çıkarmasına rivayet edilir. İslami açıdan bu rüya kişinin bilerek yada bilmeden işlediği bir günahtan duyduğu vicdan azabına, pişmanlığa yorulur. Kişinin bundan sonraki yaşamında dine olan bağlılığına, haram ve helale özen göstereceğine, takva üzerine bir yaşamı tercih etmesine yorumlanır. Salih amel işleneceğine, af dilenip iyi biri olmayı tercih edeceğine yorumlanmıştır. Rüyada ağrınız olduğunu görmek, ile ilgili farklı yorumlar için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere çekinmeden yazabilirsiniz.

Rüyada Ağrınız Olduğunu Görmek Nedir

Rüyada ağrınız olduğunu görmek, birine karşı yapılan haksızlıktan rahatsızlık içinde olmaya, iş yada özel yaşamınıza dair içinizde barındırdığınız bir sıkıntıya işaret eder. Bu durumun size verdiği huzursuzluğa, kurtulmak adına yapılan hatanın telafisi için uğraş vereceğinizi bildirir. Aynı zamanda tövbe edip, manen huzurlu ve sükunet içinde bir yaşamı tercih edeceğinize rivayet edilir.

Rüyada Ağrı Çektiğinizi Görmek

Rüyada ağrı çektiğinizi görmek, hastalıklardan uzak bir yaşam sürmeye, rahat ve esenliğe yorumlanır. Gördüğünüz bu rüya dert ve tasadan uzaklaşmaya, canınızı sıkan, keyfinizi kaçıran durumları hayatınızdan uzak tutmak olarak da rivayet edilmiştir. Rüyada omuzların ağrıdığını görmek, yakın akraba ile yaşanılacak problemlere, Kolların ağrıdığını görmek ise, rızkın azalmasına yorumlanır.

Rüyada Kalp Ağrısı Çekmek

Rüyada kalp ağrısı çekmek, günaha girmeye, maneviyattan uzaklaşıp, harama meyil etmeye işaret eder. Maddeye olan bağlılığa, dünya hırsının kişinin kalbini karartmasına delalet eder. Gören kişinin hak yoluna dönmesi gerektiğini bildirir. Rüyada karın ağrısı çekmek, eşler arsı sorunlara, kırgınlık verici sözlere yorumlanır.

Rüyada Ağrı Hissetmek

Rüyada ağrı hissetmek, günahtan uzaklaşmaya, hakka yönelmeye, dini vecibelere sıkı sıkıya bağlı olmaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya sağlık ve sıhhate, hastalıklardan şifa bulmaya tabir edilir.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüyada diş ağrısı çekmek, dünya hayatına ve harama yönelmeye rivayet edilir. Kişinin elindeki ile yetinmeyip, Başkalarının hakkına riayet etmesine yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.