Rüyada “ Ah Etmek ” Görmek

Ah Etmek
Rüyada ah etmek, yufka yürekli birine delalette ve bu kişinin kalbi çok temizdir aslında birisine karşı duyduğu özlem ve sevgiyi belirtir.
Etiketler:

Rüyada ah etmek, yufka yürekli birine delalette ve bu kişinin kalbi çok temizdir aslında birisine karşı duyduğu özlem ve sevgiyi belirtir. Hane içinde bazı olumsuzlukların olduğunu ve bunların devam ettiği yönündedir. Bundan dolayı hani düzeltmek için düşünceler içerisine girmiş demektir. Bazen ise gerçekten ah etmek birisine kızmak hatta beddua ettiği bir kişiyi belirtir. Rüyasında ağlayan sürekli ah ederse aileden birisinin onun canını çok yaktığını belirtir. İç dünyasında yaşadığı acıyı atamadığına yorumlanır. Bazen ise bu rüya uyarıcı amaçlıdır çevrenizde olumsuzluk yakışmayan stresli kişilerden uzak durmanız yönünde uyarıcı mesaj verir. Bu dönemde böyle kişilerden uzak durmasanız onları hayatımdaki sorun sizinkini de etkileyeceği manasına geliyor. Rüyada kardeşiniz size beddua ediyorsa hayırlı bir hayata ve Allah’tan razı olmaya yorumlanır. Bazen kötü yorumlar iyilik getirebilir bu tarz rüyaların görünüşe göre farklı yorumları vardır. Her yorumcunun yorumu her zaman farklıdır. Zihnin karanlıklarında olan bir korku ve bunu gün yüzüne çıkarmakdan korktuğu aşamadır durumların olduğuna rivayet edilir. Bu durumdan dolayı çok sıkıntı yaşadığı bilinçaltının sürekli bu tarz rüyalar görmesi yolundadır.

Rüyada Eşine Ah Etmek

Rüyada eşine ah etmek, rüya sahibinin eşiyle arasında sıkıntılarının olduğuna yorumlanır. Çıkmazda olduğu ve çare aradığı yönündedir. Arada kaldığı bir durumun olduğuna ne yapsa iyileştiremeyeceğini düşündüğü bir durumdadır. Evli olmayan kimseler bu tarz bir rüya görüyorsa, hayatında olan kişiyle sorunlar yaşayacağı ifade edilir. Rüyada eşini ah ettiğini görmek, Rüya sahibinin hane içinde sıkıntıları olduğunu eşler arası soğukluk olduğunu ifade eder. Bu durumu nasıl düzeleceğini ya nereye gideceği hakkında sürekli düşünceler içerisinde olduğundan dolayı rüyasına yansımasıdır. Bu ya hem erkek hem kadın için geçerli olan yorumlardandır.

Rüyada Evladına Ah Etmek

Rüyada evladına etmek, rüya sahibinin öncelikle evladından bazı sıkıntılar yaşadığını gösterir. Bunları sürekli nasıl düzeleceğini düşündüğü yönündedir. Diğer bir yorumu ise, evladının bu aralar sıkıntılı bir döneme olacağını ve bunu ailesiyle paylaşacağı anlamındadır.

Rüyada Sevgiliye Ah Etmek

Rüyada sevgiliye ah etmek, Yaşanmış bir ayrılık ya da yakın zamanda bir ayrılık yaşanacağına yorumlanır. Uzun süren bir ilişkinin çok ufak bir sebeple biteceği yönündedir. Rüya sahibinin bu aralar psikolojik olarak bir çöküş yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevgiliye Ah Etmek

Rüyada eski sevgiliye ah etmek, rüyasında bu tarz bir şeyi gören hala eski sevdiği kişiyi unutamamış demektir. Rüyada eski olan kişinin akılda kalmış olan bir şeyleri görmesi hala o duruma bir çekim yaşadığı durumları ifade eder.

Rüyada Anneye Ah Etmek

Rüyada anneye ah etmek, görülen en kötü rüyalardan biridir Çok hayırlı gelmez. Gören kişinin hayatında kötü gelişmeler olacağını yönündedir. Hatta başında büyük bir musibetin dolaştığını ifade eder.

Rüyada Babaya Ah Etmek

Rüyada babaya etmek, Buda hemen hemen aynı yorumu içerir. Fakat burada farklı bir anlam çıkar, oda babasıyla arasında sorunları olan ve bitmek bilmeyen durumları rivayet eder.

Rüyada Ağlayarak Ah Etmek

Rüyada ağlayarak ah etmek, o rüya sahibinin uğradığı büyük bir zararını olduğuna tabir edilir. Bundan dolayı daha bunun etkisinden çıkamadığını ve sürekli rüyasında ah etmek yada dua etmek gibi şeyler görüldüğünü yorum yapılır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.