Rüyada “ Ahır İnek ” Görmek

Ahır İnek
Rüyada ahır inek görmek, rüya sahibinin geçici olarak bolluk ve bereketi aynı zamanda Şan şöhrete ulaşacağını işaret eder.
Etiketler:

Rüyada ahır inek görmek, rüya sahibinin geçici olarak bolluk ve bereketi aynı zamanda Şan şöhrete ulaşacağını işaret eder. Boş ahır ise, beklentilerinin bir süre daha uzun süreceği çabuk olmayacağı yönünde ifade eder. Rüyada ahır inek görmek ne demek, Bu rüya birden fazla yoruma sahiptir ve içeriğinde görüldüğüne göre yorum alır. Topluca görülen sığır cinsi hayvanlar ve besilli ise, varlığa zayıf iseler kıtlığa yorum yapılır. Rüyada ahır görmek ihya, Yine göründüğü durumlara göre yorum yapar isek, ahırda katır görmek mutluluk ve hoş geçme uzun bir amele delalettir. Rüyada dolu bir ahır görmek neye alamet eder, ahların dolu olması hane içinde bolluk ve berekete delalettir. Rüyada ahırda bulunmak ne anlama gelir, İslami rüya tabirlerine göre ağır da bulunan kişi yaptığı kötü durumlardan dolayı pişmanlık duymuş ve sürekli Allaha dua eden tövbe eden biri olduğu yönünde yorumlanır. Ahır dolusu hayvan görmek, Bolluğun bereketin simgesidir ve ahırda yumurta görülmesi, başkaları tarafından iyi bir insan olduğu şeklinde anılmasıdır.

Rüyada Ahır Süpürmek

Rüyada ahır süpürmek, pislikleri süpürmek veya kürekle bir tarafa atmak varlık sahibi olmaya ifade edilir. Cömert biri olma ya aynı zamanda nazik iyi bir hayat arkadaşı ile karşılaşmaya yorumlanır. Yerleşim anlamında farklı bir yere gitmek olarak da tabir edilir. Bazen ise size kalacak olan bir miras anlamına gelir. Bazı yorumculara göre de, ahırdaki pisliği temizlemek bir anda hayatın altüst olacağına ve uzun zamandan beri kullandığı eşyaları elden çıkarma durumunda kalacağını rivayettir. Hem iyiye hemde kötüye yorumlanır.

Rüyada Ahır Yapmak

Rüyada ahır yapmak, kişinin endişelerini yakın zamanda biteceğini hayatında artık yüzünün güleceğine yorumlanır. Rüyada ahır yapmak ne anlama gelir, Hane için çok iyi olacağını ve hatta eşler arası muhabbetin artacağı yönündedir.

Rüyada Ahır Pisliği Temizlemek

Rüyada ahır pisliği temizlemek, rüya sahibinin üzerinden tüm kötülükleri atacağına ve yeni bir dönem başlatacağını işaret eder. Pislik temizlemek tüm olumsuzlukları üstünden atmak ve hayatına olumsuzu negatifi almamak demektir.

Rüyada Ahır Dolusu Koyun Görmek

Rüyada ahır dolusu koyun görmek, öncelikle bu rüya bolluk, bereket demektir. Eski güzel günleri hatırlayarak yeniden iyiye doğru ya yönelmektir. İş hayatında yükselerek yeni mevkiler elde etmek anlamına gelir.

Rüyada Ahır Hayvanları Görmek

Rüyada ahır hayvanları görmek, rüya sahibinin gördüğü bu rüya çok kısmetli bir döneme gireceğini ifade eder. Birden fazla hayvan görmek birden fazla mala mülke delalettir.

Rüyada Ahırda İnek Görmek

Rüyada ahırda inek görmek, Hem kadın hem erkek için hayırlıdır. Mali mülkü ifade eder ve hayatında değişiklikler olacağını rivayet edilir. Gören kişinin çok istediği bir şeye kavuşacağına ve yepyeni bir sayfa açacağı yönündedir

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.