Rüyada “ Ahşap Ev ” Görmek

Ahşap Ev
Rüyada ahşap ev görmek neye delalet eder. Rüyada ahşap ev görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada ahşap ev görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Ahşap Ev Görmek

Rüyada ahşap ev görmek, rüyada görülen ahşap ev yanlı anlaşılmalara başkaların tarafından sebepsiz yere suçlanmalara, iş ortamında kendisine yakın gibi görülüp arkasından zarar vermeye çalışan kötü karakterli kimselere işaret eder. Rüyada ahşap ev görmek aynı zaman da rüya sahibi için sevdiği kişilerin kötü haberlerini alıp üzülmesine ve gözyaşı dökmesine tabir edilir. Bazen de bu rüya çalışmalarınız ve başarınızdan dolayı iş ortamınızda ki ve sosyal hayattaki arkadaşlarınızın size duyduğu saygıya ve beğeniye yorumlanır.

Rüyada Ahşap Ev Yaptırmak

Rüyada ahşap ev yaptırmak, rüyada ahşap ev yaptırdığını görmek kişinin yapacağı bir işte bazı sorunlar yüzünden sıkıntı yaşayacağına, aklında şüphe barındıran sorunların takılacağına, kendisine yakın gibi görülen dostlarından maddi anlamda zararlar göreceğine işaret eder. Rüyada ahşap ev yapmak ya da yaptırmak zorlukla hayalini kurduğu galibiyete, bir kişiden yardım isteyerek hayalini kurduğu refaha, zorlukları aşarak ulaştığı az olan kazancının artacağına, yardım alarak umduğu şöhrete, zorluklara göğüs gererek özlediği sevince, zorlukların ardından beklediği iyiliğe yorulur.

Rüyada Ahşap Evde Kalmak

Rüyada ahşap evde kalmak, rüyada ahşap evde kaldığını görmek yanlış anlaşılmalar yüzünde eşinizle olan ilişkilerinizde sorunlar yaşayacağınıza bu sorunların büyüyerek hane içinde ayrılıkların yaşanmasına sebep vereceğine, yaşamış olduğunuz sıkıntılar sebebiyle iş hayatınızda da başarılı bir konumda ilerleyemeyeceğinize işaret eder.

Rüyada Ahşap Ev Satmak

Rüyada ahşap ev satmak, rüyada ahşap ev sattığınız görmek iş ve özel hayatınızda davranışlarınız ve sergilemiş olduğunuz başarılarınız sayesinde çevrenizde ki insanlar tarafından beğenilen örnek kişi olarak gösterileceğinize, başarılarınız sayesinde mevki ve makam yönünden yükseleceğinize yorumlanır. Rüyada ahşap ev satmak zahmetle özlediği zafere, yardım alarak hasret duyduğu şerefe, getirili iş içinde bulunacağına, uğraş vererek hak edilen başarıya, zahmetlerinin meyvesini alarak istediği daha çok kazanca anlamına gelir.

Rüyada Ahşap Merdiven Görmek

Rüyada ahşap merdiven görmek, rüyada ahşap merdiven gören kimse kendini sadece bu dünyanın varlığına inandıran Allah’ın varlığa ve birliğine inanmayan dini yönü zayıf şeytani varlıklara tapan kimselerdir. Bu tür kimseler genelde sadece kendi çıkarları uğruna hareket edip ihtiyaç sahibi yoksul insanlara yardım etmek yerine onları hor görüp ezmeye çalışan kimselerdir. Rüyada ahşap merdiven gören kişiler genel olarak  ahiret hayatını tamamen bir kenara atmıştır diye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. Serhat Kor dedi ki:

    İyi akşamlar hocam rüyamda eski oturduğumuz ahsapahşap evi gördüm içerisinde yabancı kimseler oturuyordu açıklarsanız sevinirim

    1. admin dedi ki:

      İyi akşamlar Serhat bey rüyada ahşap ev görmek, rüyada görülen ahşap ev yanlış anlaşılmalara başkaların tarafından sebepsiz yere suçlanmalara, iş ortamında kendisine yakın gibi görülüp arkasından zarar vermeye çalışan kötü karakterli kimselere işaret eder. Görmüş olduğunuz yabancı kimseler ise hanenize fitne fesatlık katarak yaptıkları dedikodular ile kurulu düzeninizi bozmaya çalışan art niyetli kimselere yorumlanır.