Rüyada “ Ahşap ” Görmek

Ahşap
Ağaçtan yapılan eşyalar aynı zamanda, doğallığa ve saflığa duyduğumuz ihtiyacı ve anılarımıza olan bağlılığımızı ya da nostaljik yönümüzü de dile getirir.

Rüyada Ahşap Görmek ; Rüyada görülen ahşap eşyalar ve ahşap döşeme, geçmişi, anıları ve eski deneyimleri simgeler. Ahşap bir kulübe ya da ev görmek, deneyimlerden yararlanarak geliştirdiğimiz yeteneklerimizi ifade eder. Ağaçtan yapılan eşyalar aynı zamanda, doğallığa ve saflığa duyduğumuz ihtiyacı ve anılarımıza olan bağlılığımızı ya da nostaljik yönümüzü de dile getirir.

Rüyada Ahşap Ev Görmek ; Rüyada ahşap bir ev gören kişi şimdiki yaşantısındaki sıkıntılardan kurtulmayı ve eskiye dönük yaşantısının özlemini ifade ettiğine yorumlanır. Aynı zamanda hanesinde olan sıkıntıların huzursuzların olduğuna yorumlanır.

Rüyada Ahşap Merdiven Görmek ; Rüyada merdiven rüyayı gören kişi bekar ise evleneceğine eğer evli bir kimse işinde başarılı olup yükseleceğine işaret eder. Aynı zaman da yaşamı boyunca hiç bir faniden yardım almadan geçineceğini ve rahata ereceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.