Rüyada “ Ahtapot ” Görmek

Ahtapot
Rüyada ahtapot görmek çok yönlü olmaya ve bir şeyi birden fazla değişik açılardan görmeyi başarmaya işaret eder.Dini rüya tabirleri ve alimlerine göre ahtapot kılı kırk yapmaktır

Rüyada Ahtapot Görmek; Rüyada ahtapot görmek  çok yönlü olmaya ve bir şeyi birden fazla değişik açılardan görmeyi başarmaya işaret eder. Ahtapot görmek zenginliğe başarıya işarettir.Rüya sahibi iş hayatında saygın kişi olarak görülürken yaptığı işlerin işleyişi acısından kılı kırk yaparak tek bir çözümle değilde birden çok farklı kanallara başvurmayı tercih eden kimselerdir.Bu kişiler için her zaman ikinci ya da üçüncü bir çözüm yolu vardır iş hayatında.bir ahtapotun kolları gibi

Rüyada Ahtapot Yemek; Rüyada ahtapot yemek rüya sahibinin her türlü kötülük, sıkıntı ve zorlukla baş edebilme kudretine sahip olduğu şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi kendine yönelik her türlü oyuna açık olup kendini ona göre hazırlamıştır.

Rüyada Ahtapot Tutmak; Rüyada ahtapot tutmak rüya sahibinin başarısıyla ifade edilir.  Rüya sahibi tuttuğunu koparan, çalışkan ve kararlı biri olarak anlatılır.Rüya sahibi azmi ve başarısıyla hem iş hayatı hem de özel hayatında olan tüm olumsuzluklardan çok çabuk kurtulma ve çözüm üretebilme özelliğine sahip olur.

Rüyada Ahtapot Öldürmek; Rüyada ahtapot öldürmek rüya sahibinin bilgili ve kültürlü bir özelliğe sahip olduğunu işaret eder. Kişi bu özelliğiyle yaşanılan tüm sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacak iş hayatında ki başarısının devamını sağlayacaktır.

Rüyada Ahtapot Yakalamak; Rüyada ahtapot yakalamak Rüya sahibinin giriştiği büyük bir işin altından kalkması için bir hayli ter dökmesi gerektiğine, o çok istediği işi alabilmesi için dört kolla, her kanaldan saldırmasının lazım geldiğine delalet eder.

Rüyada Ahtapot Saldırması; Rüyada ahtapot saldırması kem gözlere işarettir. Rüya sahibinin çevresindeki ona karşı kötü düşünen insanlara karşı kendini koruması gerektiğini işaret eder. Rüya sahibi hem iş hayatında hem de özel hayatında çevresinde ki insanlara karşı temkinli davranmalı ve kendine olabilecek her kötü saldırıya karşı korumalıdır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.