Rüyada “ Ajan ” Görmek

Ajan
Rüyada ajan görmek çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olan rüya sahibini çekemeyen ve sürekli kendisine zarar vermek isteyen kişileri delalet eder.

Rüyada Ajan Görmek; Rüyada ajan görmek çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olan rüya sahibini çekemeyen ve sürekli kendisine zarar vermek isteyen kişileri delalet eder. Bu kişiler rüya sahibinin iş hayatı ve aile hayatını önemli derecede etkileyerek kişiyi yanlışa sürüklemektedir kişinin düzenini aile hayatını bozmakla tehdit edip kişiye yanlışa saptırmaya çalışmaktadırlar. Bu tarz rüya sahipleri nefsine yenik düşmüş mutluluktan sevgiden yoksun insanların sadece kötülüğünü düşünen hayatı boş bir uğraş peşinde olan mutsuz insanlardır.

Rüyada Ajan Olmak; Rüyada ajan olmak Rüyayı gören kişinin, kimsenin bilmemesi gereken özel bilgilerinin ve eşyalarının birileri tarafından ortalığa döküleceğine, bu yüzden çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine işaret edilir. Rüyada ajan olmak farklı gizli bir işe yönelmek olarak gösterilir. Kişinin kimsenin bilmediği sırlarla dolu özel gizli belgelerin olduğu ve sadece o tarz kişilerin bilmesi gerektiği bir nevi devlet işleri yapması olarak tabir edilir.

Rüyada Ajan Olduğunu Görmek; Rüyada ajan olduğunu görmek ajan olmakla hemen hemen aynı yorumları içeren rüyalardır. Çok iyi niyetli dürüst olan rüya sahibinin bu halini çekemeyen ve onun acı çekmesi için elinden geleni yapan kötü insanları işaret eder. Rüya  sahibi bu kişiler yüzünden büyük sıkıntılar yaşayacak hem aile hem de iş hayatında birden çok olumsuzluklarla karşılaşacak ve birden çok yalanlara alet edilecek bu kişinin hem sosyal hem de ruhsal yaşantısını önemli açıdan etkileyecek kişinin ailesiyle olan bağının kopmasına sebep olacaktır.Kişi kendisini bu durama düşüren kişileri hem bu dünyada hem de ahirette hakkını helal etmeyecektir.

Rüyada Ajanlık Yapmak; Rüyada ajanlık yapmak Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatı içinde kendisine uygun olan, işi için gerekebilecek ve ileride kendisine yararı dokunabilecek, düşünceleri, fikirleri ve bilgileri topladığına, bunlar sayesinde çok iyi çalışmalar ortaya koyabileceğine ve böylece yapmış olduğu işin tutması sayesinde çok iyi bir kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüyada ajanlık yapmak kişinin iş hayatında yapmış olduğu başarılar sayesinde bir anda yükselerek yıldızlar köşesinde yerini alması olarak ta tabir edilir. Bu başarısı kişiyi maddi ve manevi bakımdan zenginleştirdiği gibi ruhen ve bedenen de huzura esenliğe kavuşturur.

Rüyada Ajan Öldürmek; Rüyada ajan öldürmek Kişisel bilgileri ve sırları ortaya dökülen rüya sahibinin, bunu yapan ve kendisi hakkında çeşitli dedikodular çıkartan kişileri adli kurumların karşısına çıkartarak gereken cezaları almalarını sağlayacağına ve diğer insanlara da aynı şeyleri yapmalarını bu şekilde engelleyeceğine işaret eder.Rüyada ajan öldürmek bir nevi kötülüğü yok etmeye başkalarının canına ve malına zara vermeye çalışan kişileri adaletin pençesine düşürmeye ve bu kişileri yolundan çevirmeye işaret etmiş rüya yorumudur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.