Rüyada “ Ajanda ” Görmek

Ajanda
Rüyada ajanda görmek yeni bir hayata düzenli ve tertipli bir yaşama ve sıkıntıların üzerinizden kalkmış bir biçimde yol alacağınıza yorumlanır.

Rüyada Ajanda Görmek ; Bir ajandanın sayfalarını karıştırmak, üzerine not almak ya da daha önce alınmış notları incelemek, çoğunlukla zamanın akışıyla ilgili duyduğumuz kaygıyı ve sorumluluklarımızı zamanında yerine getirme endişemizi ifade eder. Ajandanın sayfalarında belirli bir isim dikkatimizi çekiyorsa, bu ismi taşıyan kişiyi önemsediğimiz ve onunla iletişim kurmak istediğimiz söylenebilir. Kimi zaman ajanda sayfalarına alınan notlar, üzerinde çalıştığımız bir iş ya da projeyle ilgili heyecan ve gerilimimiz de vurgular.

Rüyada İşsiz Kimsenin Ajanda Görmesi ; Rüyada işsiz çalışmayan birinin rüyasında ajanda görmesi yeni bir iş hayatına başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Ajandaya Bir şey Yazmak ; Rüyasında bir ajandaya yazı yazdığını yada kısa bir not yazdığını gören kişinin iş hayatın da yükselmeler ve gelişmeler olacağını ve makam mevkiye kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Günlük Tuttuğunu Görmek ; Rüyada günlük tuttuğunu gören kişinin hayatında maddi sıkıntıların olduğunu yalnız rüyayı gören kişinin tutumlu olup parasal sıkıntısının ortadan kalkacağına ve rahata kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Hatıra Defterine Bir Şey Yazmak ; Rüyayı gören kişinin vicdani bir rahatsızlığı olduğuna geçmiş yaşantısında çevresine kötülük yaptığı eziyet çektirdiği ve kimseye iyilik yapmadığına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.