Rüyada “ Akarsu ” Görmek

Akarsu
Türker Aslan Rüya yorumu; Rüyada akarsu görmek, rüyada akarsuda yüzmek, rüyada akarsuda boğulmak, rüyada akarsuda balık tutmak, rüyada deniz görmek, rüyada şelale görmek nedir.

Rüyada Akarsu GörmekRüyada akarsu görmek, ömürle yorumlanır. Rüyasında akar bir Suyun başında olduğunu görmek, hayatının düzgün bir şekilde pürüzsüz olarak süreceğine işarettir.  Akar suyun berrak bir şekilde akıp gitmesi, ömrünün neşe içinde geçeceğine delildir.

Rüyada Akarsu Yatağı Görmek; Rüyada akarsu yatağı görmek  cömert yabancıya,temiz paraya, mutlu olmaya, şana erişileceği ne, anlayışlı yaşlı kimseye, yararlı işler yapacağına işarettir.

Rüyada Akarsuda Yüzmek; Rüyada akarsuda yüzdüğünü görmek rüyasında akarsu yüzdüğünü gören kişinin rüyası, zihnen ve bedenen daha iyi bir duruma geleceği ve bu güzel enerjisini yakınındaki insanlara da geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Akarsuya Düşmek; Rüyada akarsuya düştüğünü görmek rüya sahibinin huzurunun bozulacağı ve üzüntülü günler geçireceği şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda kişinin yüksek makama ulaşılacağına,temiz nimete, hayali kurulan bir eşe, verdiği sözüne bağlı kalacağına işarettir.

Rüyada Akarsuda Boğulmak; Rüyada akarsuda boğulduğunu görmek rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok akıllıca ve doğru kararlar verdiği takdirde çok iyi başarılar kazanacağına ve çok yüklü miktarda para kazanacağına alamet edilir.

Rüyada Akarsuda Balık Tutmak; Rüyada akarsuda balık tuttuğunu görmek merhametli evlada, külfetsiz elde edilen mala, mutlu günlere, sağlıklı bir ömre, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna işarettir.

Rüyada Bulanık Akarsu Görmek; Rüyada bulanık akarsu görmek kişinin canını sıkacak olaylar yaşaması veya sözler işitmesi ya da can sıkıcı sözler söyleyen kişilerle bir araya gelmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Akarsuda Boğulan Birini Kurtarmak; Rüyada akarsuda boğulan birini kurtarmak çektiği sıkıntıların meyvesini alarak beklediği mutluluğa, umudunu yitirdikten sonra beklediği servete, zorlukla hak edilen güce yorumlanır.

Rüyada Akarsu Üzerinde Yürümek; Rüyada akarsu üzerinde yürüdüğünü görmek rüyayı gören kişinin tabiri caizse büyük konuşarak çok iddialı ve riskli işlere gireceğine tabir edilir. Kişi, can ve mal güvenliği var mı, yok mu diye düşünmeksizin bazı işlere koyulacak demektir.

Rüyada Şelale Görmek; Rüyada şelale görmek rüya sahibi hem manevi olarak kalben ve fikren hem de maddi yönden zengindir. Yani bu kişi ileride önemli bir holdingin önde gelen ve başarıları ile dikkat çekeceği yöneticilerinden biri olacaktır. Rüyada şelale gören kişinin hiçbir sağlık sorunu olmayacağı, sıhhatinin ve mutluluğunun yerinde olacağı bir hayatı olacaktır.

Rüyada Deniz Görmek; Rüyada deniz görmek arzuların gerçekleşmesine, mala, işe, sanata; bitimsiz ihtirasa, tehlikeli iş ve dünya münasebetlerine işaret eder. Rüyada denize girmek devlet yönetimine yakınlık Peyda etmeye işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.