Rüyada “ Akbaba ” Görmek

Akbaba
Rüyada akbaba görmek, kaba, nezaketsiz, çok tembel her şeyi hazır bekleyen pislik ve pasak içersinde olup vurdumduymaz bir kişinin varlığına işaret eder.

Rüyada akbaba görmek, kaba, nezaketsiz, çok tembel her şeyi hazır bekleyen pislik ve pasak içersinde olup vurdumduymaz bir kişinin varlığına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hayatında böyle birinin varlığına bununla ilgili yaşanacak sıkıntıların olacağına delalet eder. Rüyada akbaba görmek, kişinin korkularından emin olamadığına, sıkıntı ve üzüntü yaşayacağına yorumlanmıştır. Görülen bu rüya yakın bir zamanda maddi ve manevi olarak çöküş yaşanacağına yorulur. Rüyada akbaba görmek, hastalık yaşamaya, haset kişilerin kötü ve üzücü davranışlarına maruz kalmak olarak da tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin aile ve sosyal yaşantısına gölge düşeceğine önlem alınmaz ise sıkıntılar yaşanacağına rivayet olunmuştur. Rüyada akbaba görmek ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Akbaba Görmek Ne Demek 

Rüyada akbaba görmek, hayırsız gelişmelerin yaşanacağına sıkıntılı ve düzenbaz biriyle tanışmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yakın çevresinde hırsızlık olayı yaşanacağına yalan ve iftiraya uğramak olarak da tabir edilmiştir. Aynı zamanda bu rüya kişinin yakın çevresinde bulunan yaşlı ve hasta bir yakının vefatının yaklaştığına rivayet olunmuştur.

Rüyada Akbaba Saldırması Görmek

Rüyada akbaba saldırısı görmek, rüya sahibinin yaşadığı sorun ve sıkıntıların üstesinden gelemediğine kırgınlık ve ayrılıkların yaşanacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında yakın çevresi ile yanlış anlamalar ve olumsuz davranışlar yüzünden kavga ve kırgınlıkların olacağına ve ayrılıklar yaşanabileceğine delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin art niyetli insanların kişiye maddi ve manevi olarak huzursuzluk vermesi olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Akbaba Öldürmek

Rüyada akbaba öldürmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olup kişinin düşmanlarına karşı kesin bir zafer kazanmasına ve kötülükleri def etmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin yaşamında başarıyı yakalayacağına mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına delalet eder. Görülen bu rüya aynı zamanda alınacak doğru kararların kişiyi hep ileri taşıyacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, makam ve mevki sahibi olmaya iş hayatında adından söz ettirecek başarılara imza atmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin talihinin açılacağına hayattan kendi payına düşeni hep alacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya hayırlı bir havadis almak olarak da tabir olunur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.