escort alanya

Rüyada “ Akçe ” Görmek

Akçe
Rüyada akçe görmek neye delalet eder. Rüyada akçe görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada akçe görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Akçe Görmek

Rüyada akçe görmek, rüyada görülen akçe berekete ve kısmete, hayra yorulan rüya tabiridir. Kişi eğer hamileyse hayırlı bir evlat dünyaya getireceğine, bir işe atılmışsa alnının akıyla o işte ilerleyeceğine, yaptıklarıyla hem Allah katında hem de insanların nazarında örnek kişi gösterileceğine işarettir. Rüyada akçe harcamak ise yakın dostlarınızın sırlarını öğrenmeye uzak yoldan gelecek olan misafire, hayır amaçlı yapılan bi bağışa yorumlanır.

Rüyada Altın Akçe Görmek

Rüyada altın akçe görmek, genel olarak arzulara ulaşmaya, sevince ve neşeye işaret eder. Gerçekleşecek dilekleriniz parasal mevzularda olabileceği gibi manevi yaşamanızla da ilgili olabilir. Maddi ve manevi dilekleriniz yakın zamanda gerçekleşecek ve siz rahata ereceksiniz. Rüyada Altın akçe görmek aynı zaman da hastalık , huzursuzluk, maddi ve manevi sıkıntılara girmeye de işarettir. Altın akçe kişiliğin en iyi ve en değerli yönlerine işaret eder. Bir kişi rüyasında altın akçe bulur ya da harcarsa  kendindeki bu özellikleri keşfedeceği anlamına gelir. Altın ya da gümüş akçe güç, saygı, nüfuz ve parayı simgeler. Bununla birlikte değerli zihinsel ruhsal niteliklerin rüya sahibinde bulunduğuna ancak kendisinin farkında olmadığına da delalet etmektedir.

Rüyada Gümüş Akçe Görmek

Rüyada gümüş akçe görmek, rüyada görülen gümüş akçe hamile bir kadın için hayırlı doğuma, verilen sözü tutmaya işarettir. Eğer rüyada görülen gümüş akçeler temiz ise ilim ve güzel söze, iyi amellere ermeye, geniş ise dünya malına, akçelerin bolluğu amel defterindeki sevapların bolluğuna yorumlanır.  Aynı zaman da Gümüş ve altın akçelerin  sesleri güzel söze işaret eder. Üzerinde nakış olmayan sade gümüş akçeler  kendisine takva olan söze tabir edilir. Kesilmiş gümüş akçeler devamlı bir düşmanlıktır. Rüyada gümüş akçeleri aldığını görmek, vermeyi görmekten hayırlıdır. Halis ve temiz gümüş, rüya sahibinin dininin temizliğine ve herkes için onun iyi muamelesine işaret eder.

Rüyada Akçe Bulmak

Rüyada akçe bulmak, rüyasında akçe bulduğunu görmek sıkıntıya ve üzüntüye işarettir. Bunun sebebi para, akçe altın ya da gümüş gibi  eşyaların olumsuz yorumlamalarının sebebi dünya hayatında insanların vaktini boşa harcadığına inanılmasıdır. Başka bir değişle de akçe bulmak kısmetin açılacağına, bolluğa ve berekete erişilebileceğini, beklemediği umudunu yitirdiği kapıların kendiliğinden açılacağına işaret eder.

Rüyada Akçe Kaybetmek

Rüyada akçe kaybetmek, kişinin iş hayatında ve özel hayatında büyük sıkıntılara düşeceğine, yakın gördüğü kimseler tarafından büyük zararlar göreceğine, kendisine çıkış kapısı bulmak isteyip büyük çaba sarf edeceğine, ve hane içerisinde yakın zamanda  cenaze çıkacağına işarettir. Aynı zaman da akçe kaybetmek çokluğuna göre de farklı yorumlar da anlatılır.

Rüyada Akçe Saymak

Rüyada akçe saymak, meşakkatle kazandığı hayra, uzun bir bekleyişin sonunda düşlediği rahatlığa, umudunu kestikten sonra elde ettiği zenginliğe, kaprisli bir kimseye işaret ettiği söylenir, Rüyanız olumlu bir ifadeyle: para saymak zahmetle birlikte düşlediği feraha, sıkıntı çekerek hasret duyduğu beceriye, çektiği zorlukların sonunda elde ettiği şana, sıkıntıları aşarak düşlediği daha iyi kazanca, verdiği uğraşların sonunda umduğu paraya, sıkıntıyla hayalini kurduğu mülke işaret ettiği söylenir.

Rüyada Akçe Çalmak

Rüyada akçe çalmak,  Allah’ın günah kıldığı, başkalarının malına el uzatan, çalışıp alın teriyle kazanmak yerine başkalarının helal malına göz dikerek alın teri dökmeden hazıra konan kişilere işarettir. Bu kişiler Allah katın da olmayan aciz kişilerdir. Aynı zaman da rüyada akçe ya da değerli eşya çalmanız çalmanız elinizde olmadan bazı kimselerin gizledikleri şeyleri duyacağınıza delalet eder.

Rüyada Akçe Çaldırmak

Rüyada akçe çaldırmak, kişinin ailesinden ve yakınlarından gizlediği şeylerine işaret ederken, akçe çaldırmak ise gizlemiş olduğu olayların açığa çıkması olarak yorumlanır. Şer olduğu gibi hayra yorumlanan rüya tabiri olarak bilinir.

Rüyada Birinden Akçe Almak

Rüyada birinden akçe almak, rüya sahibinin maddi anlamda sıkıntıya düştüğü zaman birinin el uzatarak yardım etmesine kişiyi desteği sayesinde düzlüğe çıkarması olarak yorumlanır. Bu kişi ya da kişiler rüya sahibine ihtiyacı olan bir konuda  ışık tutacak, deneyimlerini ve bilgilerini aktaracak ona hayati tüyolar verecek ve işini kolaylaştıracak birinin olduğuna işaret eder.

Rüyada Akçe Toplamak

Rüyada akçe toplamak, Uzun bir süre çalışarak mal edinmek demektir. Rüyayı gören kişinin yatırım yapmak amacıyla ileride çok değerleneceğini öğrendiği ve ileride kazanç elde etmek için satmak amacıyla alacağı küçük bir arsa, uygun fiyata bir daire ya da ucuz fiyata bir araba demektir. Aynı zaman da rüyada akçe toplamak kişinin uzun uğraşlar sonucu yapmış olduğu bir işte başarı sağlayarak emeğinin karşılığını alması olarak ta bilinir.

Rüyada Birine Akçe Vermek

Rüyada birine akçe vermek, rüyada yardıma muhtaç, aciz bir kimseye akçe ya da para vermek,  rüyayı gören kişinin iyi kalpliliği sayesinde bazılarının yüzü gülecek, kısmen de olsa sorunları bitecek demektir. Rüyada birine akçe vermek huzura esenliğe ermeye, yakın zamanda gelecek olan müjdeli habere, karşına çıkacak olan kişiyle hayat bağını birleştireceğine işarettir.

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, rüyada büyük miktarda paraya sahip olduğunuzu görmek, bugünlerde elinize çokça para geçeceğine, Para saydığınızı görmek, hayatınızın karışacağına, hayatınızın hiç bir devresinde elinize bol para geçmeyeceğine delildir. Para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye, mevcut paranızı herhangi bir vesile ile elinizden çıkaracağınız yorulur. Altın para kıskançlığa, hastalığa veya üzüntüye dedikoduya ve sıkıcı söze olarak yorumlanır. Rüyada para almak: vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliğe yorumlanır. Yolda giderken yerde bir para bularak aldığınızı görmek, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir. Para saymaksa, beklemediği kadar başarılı olacak bir işe yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.