Rüyada “ Akciğer Kanseri Olmak ” Görmek

Akciğer Kanseri Olmak
Rüyada akciğer kanseri olduğunu görmek, rüya sahibinin içindeki sıkıntısının ağırlığının rüyasına vurduğunu ve kendince bir çıkış yolu aradığında yorumlanır.
Etiketler:

Rüyada akciğer kanseri olduğunu görmek, rüya sahibinin içindeki sıkıntısının ağırlığının rüyasına vurduğunu ve kendince bir çıkış yolu aradığında yorumlanır. Bu rüya görüldüğü kadar kötü değildir, iş hayatı için yapacağı işlerin yolunda gideceğini ve bu durum için sadece sabır gerektiği yönünde ifade edilir. Kötü durumların problemlerin sizin hayatınız için engel olmadan çözüleceğine tabir edilir. Bazen ise kendi için şifa dileyen birinin rüyasıdır ve kişi rüyasında kendisini aydınlık bir yerde görüyorsa şifa bulacağı manasına gelir. Bazen de kişinin iş hayatında çok yorulmasından dolayı girdiği sıkıntılara ve sağlık sorunlarına yorumlanır. Ama bu durumun kişiye çok fazla bir eksisi olmayacağına ve kendini çabuk toparlayıp aksine çok güçlü bir bünyeye sahip olacağı yönünde alamet edilir. Bazı yorumculara göre bu rüyayı görmek, iş hayatında işleri kötü giden birisi için maddi ve manevi olarak çok büyük bir desteğe sahip olacağına ve yüksek kazançlar elde edeceğini rivayet eder.

Rüyada Akciğer Kanseri Olduğunu Görmek

Rüyada akciğer kanseri olduğunu görmek, buda yukarıda anlatıldığı gibi yorumlanır. Çok büyük işler ve deneyimler kazanmaya işarettir. Aile hayatında birinin yapacağı ciddi bir işin hem maddi hem de manevi olarak size getirisinin büyük olacağı yönündedir. Hayatta istenilen ne varsa kavuşmaya ve maddi sıkıntıları olan insanların bu sıkıntılardan yakın zamanda kurtulacağına delalettir. Endişe duyulan bir konuda rahatla çıkılacağına ve manevi olarak yıpranmış birisinin tekrar huzur bulacağına yorum yapılır. İş hayatında adım adım ilerlemek ve yeni bir kariyere doğru yürümeye işaret eder.Daha pozitif bir düşünceye her şeye iyi yönünden bakmaya tabir edilir.

Rüyada Akciğer Görmek

Rüyada akciğer görmek, öncelikli yorumu hastalık ve kederdir. Akciğerin büyümesi sevincin artmasına delalettir. Akciğerin küçülmesi ise üzüntüye alamet eder. Rüyada akciğer görmek ihya, genelde sevinç ve ferahlıkdır ama görülen şekle göre iyi ya da kötü yorum yapılır.

Rüyada Akciğer Hastası Olduğunu Görmek

Rüyada akciğer hastası olduğunu görmek, rüya sahibinin çok büyük bir sıkıntıda olduğuna yorumlarlar. Aynı zamanda bu sıkıntının içinde yaşadığı sağlık sorunun olduğu yönündedir, akciğer büyük ise kötü manadadır. Küçük bir akciğer görüyorsa iyi delalettir.

Rüyada Akciğer Kusmak

Rüyada akciğer kusmak, bilinçaltında yaşanan kötü ve psikolojik bir durumu atlatamamak demektir. Bir diğer yorumu ise mutluluğun günden güne artması eski günlerin hayal olmasıdır, kişinin kendine dikkat etmesi ile gerçekleşecek durumlardır.

Rüyada Akciğer Ameliyatı Olmak

Rüyada akciğer ameliyatı olmak, kısa sürede çok rahat edeceği bir duruma yorumlanır aynı zamanda kötü alışkanlığından kurtulmak demektir. Çok büyük sorunlardan sıyrıksız kalkacağına işaret eder.

Rüyada Akciğer Röntgeni Görmek

Rüyada akciğer röntgeni görmek, gören kişinin hayatımda yalana yer olmayacağını çok fazla saydam görünür bir hayat yaşadığı yönündedir. Her zaman doğru yolda ilerlemeye yanındakileri de bu şekilde teşvik ettiğini işaret eder.

Rüyada Akciğer Yemek

Rüyada akciğer yemek, bu tarz bir rüya ruh halini anlatır. İyi durumda görmek sağlıktır, kötü durumda görmek ise vefat anlamına gelir. Akciğer görüp korkuyorsa, kısa bir ömre rivayet eder.

Rüyada Akciğer ve Karaciğer Görmek

Rüyada akciğer ve karaciğer görmek, akciğer görmek büyük yada küçük olması hem iyiliğin hem kötülüğü sembolüdür. Karaciğer görmek ise, mal, evlat, ilim, bolluk, bereket anlamlarında tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.