escort alanya

Rüyada “ Akik Taşı ” Görmek

Akik Taşı
Rüyada akik taşı görmek, rüya sahibi için çok güzel ve hayırlara alamet bir rüya olup kişinin geçimini ticaret yaparak zengin bir yaşam sürecek kişilere işarettir.

Rüyada akik taşı görmek, rüya sahibi için çok güzel ve hayırlara alamet bir rüya olup kişinin geçimini ticaret yaparak zengin bir yaşam sürecek kişilere işarettir. Bu rüyayı görenlerin iş hayatında büyük atılımlar yapacağına şans ve talihinin açılıp imrenilen bir hayat yaşayacağına delalettir. Rüyada akik taşı görmek, kişinin helal rızıkla geçimini sağladığına bolluk ve bereket içersinde olduğuna yorulur. Görülen bu rüya kişinin her giriştiği işten alnının akıyla çıkacağına az sermayeyle çok kazanacağına yorumlanmıştır. Rüyada akik taşı görmek, hem ruhen hemde simayen güzel bir hanımla arkadaşlık yapmaya rivayet olunur. Bu rüyayı görenlerin dert ve kederden arınacağına güzel ve rahat bir yaşam yaşayacağı olarak da tabir olunur. Rüyada akik taşı görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Akik Taşı Görmek İslami 

Rüyada akik taşı görmek islami yorumuna göre, kişinin dini vecibelerini yerine getiren islam dini sünnet ve şeriatine uygun bir yaşam süren birine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin ticari hayatlarının başarılarla dolu olacağına bol nimet ve berekete sahip olacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya hastalık taşıyan kimselerin sağlık ve sıhhatine kavuşacağı olarak da tabir olunur.

Rüyada Akik Yüzük Görmek

Rüyada akik yüzük görmek, emin olunan, güven duyulan, sözü ve kişiliği ile özü, sözü bir olan biriyle tanışmak olarak rivayet olunur. Bu rüyayı görenlerin iyi ahlaklı Saliha ve güzel bir hanımla evleneceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu kişiyle neşe ve mutluluk yaşayacağına delalet eder. Görülen bu rüya zenginlik ve zengin bir tüccar ile tanışmak ve ortaklık yapmak olarak da tabir olunur.

Rüyada Akik Kolye Takmak

Rüyada Akik kolye takmak, rüya sahibinin aile ve iş yaşamıyla mutlu ve huzurlu bir yaşam yaşadığına tabir olunur. Kişinin büyük şehrin sıkıntı ve stresinden kurtulma isteğine ve ailecek küçük şirin bir yerde yaşamını sürdüreceğine işaret eder. Görülen bu rüya aynı zamanda iyilik yapmayı seven, hayırsever, çevresi ve ailesi tarafından sevilip sayılan birine delalet eder.

Rüyada Akik Görmek

Rüyada akik görmek, rüya sahibini için uğur sayılan bu rüya kişinin iş ve sosyal yaşamının bir anda değişeceğine güzel olan her şeye sahip olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kısmet ve bahtının açıklığına delalet eder. Görülen bu rüya bekar kimseler için hayırlı bir evlilik evli kimseler için hoş sohbete, hayırlı bir evlada olarak da yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.