Rüyada “ Akıllı Olmak ” Görmek

Akıllı Olmak
Rüyada akıllı olmak, rüya sahibinin hane içinde bir kişinin ve güler yüzlü bir insan olacağı hayata pozitif düşüncelerle bakacağı yönündedir.
Etiketler:

Rüyada akıllı olmak, rüya sahibinin hane içinde bir kişinin ve güler yüzlü bir insan olacağı hayata pozitif düşüncelerle bakacağı yönündedir. Bunun ışığı size de yansıyacağı ve yapacağı her işte hayırla sonuçlanacaktır. Bazen ise bu rüya yeni bir hayat kurmak o hayata dahil olacak olan şeyleri ifade eder. Sosyal çevrenin çoğalması ve etrafında sevilen sayılan biri olacağına alamet eder. Hayatına güzel kapılar açılacağına ve isteklerinin iyi yönde güzel bir şekilde oluşacağına yorum yapılır. Bazı yorumculara göre, rüya içinde birisi insan şekline girerek ben senin aklınım diyorsa büyük bilgili her yerde adı geçen değerli biri ile tanışıp ondan yarar ve hayır görür. Bu rüya genelde dünyevi olan kazançlara işaret eder. Yani kişinin ileriki hayatında evlatlarından hayır görmeye ve torunlarıyla kocaman bir aileye delalettir. Hedeflerine ve amaçlarına ulaşmaya aynı zamanda beklentilerinin birer birer olmasına iş hayatında istediği yeri ve mevkiyi elde etmesine rivayete eder.

Rüyada Akıllı Olduğunu Görmek

Rüyada akıllı olduğunu görmek, sürekli mantığıyla aklıyla hareket eden birine alamet eder. Hayatında feraha ermeye mesut bahtiyar olmaya yorumlanır. Rüyada ben senin aklınım bir cümle duyuyorsanız yukarıda anlatıldığı gibi size gelecek olan güzellikleri müjdeler. Çok sayılan sevilen biri tarafından size gelecek olan güzellikleri ifade eder. Aynı zamanda başkaları tarafından kandırılamayan birini işaret eder. Akıllı olduğunu görmek, her anlamda başarıyı temsile den bir rüyadır. Kişi bu dönem girmek istediği birşey varsa, iş yada eğitim anlamında olabilir. Tam zamanı olduğunun haberini verir. Caferi Sadık Hazretlerine göre, akıl dört şekilde yorumlanır. Devlet işleri, şans, anne baba duası, malın çok olması ve yüksek mertebeye ulaşmak manasında tabir edilir.

Rüyada Deli Birini Akıllı Olduğunu Görmek

Rüyada deli birinin akıllı olduğunu görmek, delilik yüksek aklı temsil eder. Deli olmak akıl anlamında çok yüksek zekaya sahip olmaktır. Yaşam enerjisinin çok yüksek olmasına ve sağlığına kavuşmaya yorumlanır. Hane içinde sorunların biteceğine ve mutlu olacağı bir hayata başlayacağına rivayet eder.

Rüyada Akıl Danışmak

Rüyada akıl danışmak, rüya sahibinin yakın zamanda mutlu olacağı bir haber almasıdır. Hayata dair bazı tereddütleriniz olduğunu belirtir. Birine akıl danışıp size öğüt veriyorsa yakın zamanda ferahlığa delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.