Rüyada “ Akıntı / Kadın Akıntısı ” Görmek

Akıntı / Kadın Akıntısı
Rüyada akıntı / kadın akıntısı görmek neye delalet eder. Rüyada akıntı / kadın akıntısı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada akıntı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Akıntı Görmek

Rüyada akıntı görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında yaptığı başarılı çalışmalar ile yüklü miktarda birikim elde ederek bu birikimini karlı işlere yatıracağına, aklı ve mantığı çerçevesinde hareket ederek başkalarının fikirlerine kulak asmak yerine tecrübeli deneyim sahibi kimselerden vaaz alacağına yorumlanır. Rüyada akıntı görmek aynı zaman da helal yollarla hak edilmiş mala, zorluklara göğüs gelmeye, hayırlı bir çok işe vesile olup insanların sevgilerini kazanmaya işaret eder. Rüyada görülen akıntı sembolü ırmak, dere vb su birikintisi olduğu gibi aynı zamanda kadın akıntısı olarak ta bir çok anlamda dile getirilir. Bu tür rüyalara genel olarak bakıldığında kişinin içinde bulunduğu huzursuzluktan kurtararak feraha çıkmasına, üstündeki ağır yükü atmasına işaret eder.

İslami Rüya Alimlerine Göre Rüyada Akıntı / Kadın Akıntısı Görmek; İslami rüya alimlerince yorumlanan bu rüya bir çok farklı şekilde dile getirilmiştir. Bunlar; iyi bir dosta, müjdeli haber almaya, uzun yola çıkmaya, seyahate, hastalıklardan kurtulmaya yorumlanır. Rüyasında akıntı ya da kadın akıntısı gören kimse bir çok başarılı işlere imza atarak kısa zaman da ismini duyurur, herkesin arzuladığı imrendiği kişi haline gelir. Bu rüya daha ziyade rüyayı gören kişinin iç dünyası ve duygusal yanı ile tabir edilir. Kişinin kişisel ve özel konularda memnuniyetsizlikleri olduğuna bu nedenle de huzuru tam olarak yakalamayı başaramadığına rivayet edilir.

Rüyada Akıntının Geldiğini Görmek

Rüyada akıntının geldiğini görmek; zor ve sıkıntılı günlerinizin geride kalarak, refaha çıkacağınıza, yaptığınız birikimlerle sağlam yatırımlı işlere gireceğinize, ailenizin ve sevdiklerinizin desteği sayesinde kısa zamanda yükselip işleriniz de kalkınacağınıza, kısa süreli yaptığınız seyahatler sebebiyle ailenizden uzak kalarak onlara karşı özlem güdeceğinize yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da hayırlı bir eş ve evlada yorumlanır.

Rüyada Akıntıya Kapılmak

Rüyada akıntıya kapılmak; rüya sahibinin kendisinden başka kimseye güvenmediği, sadece kendi çıkarları uğruna yaşayıp hırsları uğruna hareket ettiği, herkesi kendisinden uzak tutarak yalnızlığı tercih ettiğine işaret edilir. Rüyasında akıntıya kapıldığını gören kimse büyük bir boşluğa girerek bir çok hataya yer verir, aksilikler ve kötülükler yakasını hiç bırakmaz, girdiği her işte başarısız olur, yardım etmek isteyen kişilere de kötü davranarak onların uzaklaşmasına sebep olur.

Rüyada Su Akıntısı Görmek

Rüyada su akıntısı görmek; ileriye dönük yapılan yatırımlar ve birikimlerle mal varlığınızı katlayacağınıza, sizi seven insanlarla bir araya gelerek eğlenceler düzenleyeceğinize, çok sevdiğiniz hasta bir yakınınızın kısa zaman da tedavi olarak eski sağlığına kavuşacağına, alacağınız güzel sevinçli haberlerin ardı arkası kesilmeyeceğine yorumlanır.  Bazen de görülen bu rüya maddi zorluğa, korktuğundan emin olmaya, fena huylu kişi eliyle zarar görmeye, sıkıntıdan kurtulamamaya, sıkıntılı hayata delalettir.

Rüyada Bir Şeylerin Akıntıya Kapıldığını Görmek

Rüyada bir şeylerin akıntıya kapıldığını görmek; iş hayatınızda büyük zarara sebep  verecek hatalı işler yapacağınıza, mantığınız çerçevesinde hareket etmek yerine başkalarının fikirleri doğrultusunda hareket edeceğinize, aldığınız kararlar da dik başlı oluşunuz sebebiyle insanların yardımlarını görmezden gelerek kendi yolunuzu tercih edeceğinize, yakın zaman da sevdiğiniz bir kimseyi kaybederek büyük boşluğa düşeceğinize yorumlanır.

Rüyada Kadın Akıntısı Görmek

Rüyada kadın akıntısı görmek;  içinizdeki sıkıntılardan kurtularak rahata ermeye, çevrenizdeki insanlarla vakit geçirerek kafanızı biraz olsun dağıtmaya, eğlenceye düşkün olmanız sebebiyle sürekli hareket halinde olmanıza, uzun süreli seyahatlere çıkarak farklı insanlar la eğlenceli ortamlarda bulunmaya, oynadığınız kazanç getiren oyunlardan yüklü miktarda kazanç elde ederek malınızı karlı işlere yatıracağınıza yorumlanır.

Rüyada Vajinada Akıntı Gelmesi Görmek

Rüyada vajinada akıntı gelmesi görmek; rüya sahibinin maddi sıkıntı yaşayacağına ve büyük bir borca gireceğine işaret eder. Rüyasında vajina akıntısı gören kişinin kendisini üzecek haberler alacağına, duyacağı sözler nedeniyle aşırı derecede kızıp sinirleneceğine adeta çıldıracağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Akıntı Görmek

Rüyada beyaz akıntı görmek; rüyayı gören kimsenin geçici olarak rahatsızlık geçireceğine, belli bir süre iş hayatından ve sevdiklerinden ayrı kalarak yaşayacağına, onu seven insanların desteği sayesinde kısa zaman da eski sağlıklı hayatına geri dönerek yarım bıraktığı yerden hayatını devam ettireceğine, yardım severliği sayesinde bir çok insanın rahata kavuşmasına vesile olmuş onu seven kişilerin gönüllerinde taht kurmuştur. Bu rüya aynı zaman da hayırlı bir kısmete, yüklü miktarda gelecek olan paraya yorumlanır.

Rüyada Vajinadan Sarı Akıntı Gelmesi Görmek

Rüyada vajinadan sarı akıntı gelmesi görmek; rüya sahibi için esenliğe ve huzura kavuşmasına tabir edilir. Rüyasında vajina akıntısı gören kişi, tüm acılarından, kırgınlıklarından, üzüntülerinden ve dertlerinden kurtulacak, sadece kendisine değil çevresindeki kişilere de faydası olacaktır. Rüyada vajinadan sarı akıntı geldiğini  görmek, helal kazanç elde etmek, huzurlu şekilde ekmek yemek, gönül zenginliği ve huzur anlamın gelir.

Rüyada Akıntı Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada akıntı   görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren akıntı  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Akıntı sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada akıntı görmek; kişinin manevi alamda huzura ererek, hayatını şekle sokacağına, yaptığı hatalardan ders alarak hayatını ona göre şekillendireceğine, şeytanın vesveselerinden uzak Allah’ın makul kıldığı yollardan giderek mevlanın mümin kulları arasına girmeye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.