Rüyada “ Akrep Beslemek ” Görmek

Akrep Beslemek
Rüyada akrep beslemek, kişiye ilahi bir rüya olarak tabir edilmiştir. Gören kişilerin bu rüyayı dikkate almaları gerektiğine, gerçekleşmesi muhtemel olaylara delalet eder.

Rüyada akrep beslemek, kişiye ilahi bir rüya olarak tabir edilmiştir. Gören kişilerin bu rüyayı dikkate almaları gerektiğine, gerçekleşmesi muhtemel olaylara delalet eder. genel anlamı ile bu rüya kişinin davranış ve tutumu ile kendi kendisine zararı dokunmasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya hatalı bir yolda ilerlemeye, kazanma hırsı ve dünyalık adına harama meyil etmesine yorulur. Bu rüyayı görenlerin dünyalıkları adına, ahiret yaşamını öteleştirmesine, yok saymasına rivayet edilir. Görülen bu rüya kişinin giderek ve yavaş yavaş maneviyattan uzaklaşmasına, dini konulara olan uzaklığı bildirir. Yanlış arkadaş çevresine, kişiye dost gibi davranıp, yanlış yollara sürükleyen sahte yüzlü insanlara yorumlanır. Rüyada akrep beslediğini gören kişilerin, yaşam mücadelesinde izledikleri yollara ve davranışlarını gözden geçirmeleri gerektiğine, böyle davranıldığı sürece zarara uğrayanlardan olmaya yorumlanmıştır. Konu ile alakalı rüyalarınızı bizlere yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Rüyada Akrep Beslemek Diyanet

Rüyada akrep beslemek diyanet yorumuna göre, rüya sahibinin son derece dikkate alması gereken bir rüya olarak yorumlanmıştır. Görülen bu rüya giderek kendi kendinizi uçuruma sürüklediğiniz ve kötü olan davranışları giderek benimsemeye  işaret eder. Gören kişilerin bir an önce kendisine düzen vermesi gerektiğine, ahbaplık kurduğu kişilere özen göstermesini bildirir.

Rüyada Akrep İle Oynamak

Rüyada akrep ile oynamak, kişi rüyasında kendisine zarar vermeyen bir akrep ile oynadığını görür ise, girdiği işlerden büyük menfaat sağlamasına, zenginliğe işaret eder. Görülen rüyada kişi oynadığı akrebin kendisini soktuğunu görür ise, iş veya özel yaşama dair yalan ve iftiralara maruz kalacağına tabir edilir.

Rüyada Akrep Yavrusu Görmek

Rüyada akrep yavrusu görmek, kişinin başına gelebilecek bela ve musibetlere yorulur. Gören kişiler için ikaz olup, kişinin bir an önce gelişebilecek olumsuzluklara karşı maddi ve manevi anlamda hazır olması gerektiğini bildirir.

Rüyada Akrep Soktuğunu Görmek

Rüyada akrep soktuğunu görmek, kişinin herkesten sakladığı duyulmasını istemediği bir sırrının açığa çıkacağına işaret eder. Bazı alimlere göre ise, kişinin çok güvendiği, sevdiği birinden ihanet görmesi olarak da yorumlanır.

Rüyada Üzerinde Akrep Gezdiğini Görmek

Rüyada akrebin üzerinde gezdiğini görmek, günah ve harama bulaşmaya işaret eder. Gören ki erek ise, helalinden başka bir kadına meyletmeye, kadın için ise, dedikodu ve gıybet yapmaya yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.