Rüyada “ Akrep Sokması ” Görmek

Akrep Sokması
Rüyada akrep sokması görmek, hoş tabirler içermeyen bu rüya kişinin uzun süreli etkisinden kurtulamayacağı sıkıntılar içine girmesine işaret eder.

Rüyada akrep sokması görmek, hoş tabirler içermeyen bu rüya kişinin uzun süreli etkisinden kurtulamayacağı sıkıntılar içine girmesine işaret eder. Görülen bu rüya üst üste gelen sıkıntıların kişiyi üzüp, sıkacağına, ruhi ve fiziki olarak bunalma yaşayacağı olarak tabir edilmiştir. Bu rüyayı görenlerin dert ve tasa yaşayacağına, maddi ve manevi anlamda sorun yaşamaya delalet eder. Size zarar verme isteği içinde olanların isteklerine kısmende olsa nail olacağına, şansızlık içinde geçecek bir döneme rivayet edilmiştir. Sağlık sorunları yaşamaya, sevdiğiniz ve saygı duyulan birini kaybetmeye, art arda alınan darbelere yorulur. Üzücü olayların kişiyi derinden etkilemesine, Düşmanlarınızın bu dönemde çok güçlenip, baskılarını artıracağına, şerli davranışlara maruz kalacağınıza yorumlanır. Rüyada akrep sokması, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Akrep Sokması Ne Demek

Rüyada akrep sokması, her türlü kötülüğü yapabilecek, ahlaki ve insani değerlerini yitirmiş zayıf bir düşmanın varlığına işaret eder. Görülen bu rüya uyarı niteliğinde olup, kişinin çevresinde bu tarz biri var ise, bu kişiyi bir an önce yaşamından uzaklaştırması gerektiğine yorumlanır. İslami yorumuna göre bu rüya, kötü bir dönem yaşanılacağına, bu dönemde sık sık dua edip, Yaradana yalvarıp yakarılması gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada Akrep Soktuğunu Görmek

Rüyada akrep soktuğunu görmek, uğursuzluğa uğramaya, talih kapılarının kapanmasına işaret eder. Alimler tarafından dikkat edilmesi gereken bir rüya olarak tabir edilmiş olup, kişinin endişe ve korku duyacağı bir takım aksilikler yaşayacağı olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Elini Akrep Sokması

Rüyada elini akrep sokması, ağız tadının kaçmasına, iş ve özel yaşamda sorunların yaşanacağına delalet eder. Kişinin iş olanaklarının kesilmesine, ticari yaşamda yakın görülen biri tarafından ihanete uğramaya, büyük zararlar görmeye yorulur.

Rüyada Siyah Akrebin Sokması

Rüyada siyah akrebin sokması, içinden çıkılmaz haller almaya, moral bozukluğuna, bela ve musibet yaşamaya işaret eder. Görülen bu rüya hoş olmayan sözler işitmeye, itibar kaybına tabir olunur.

Rüyada Ayağını Akrep Sokması

Rüyada ayağını akrep sokması, güvenilen birinden alınan darbeye, hevesle girilen bir işte hüsran yaşamaya işaret eder. Gören kişiler için çok dikkat edilmesi gereken bir zaman diliminin beklediğine tabir edilmiştir.

Rüyada Birini Akrep Sokması

Rüyada birini akrep sokması, kişinin sevip saydığı birinin zor duruma girmesine, kötü haberini almaya işaret eder. Görülen kişinin zahmet ve çile dolu bir yola gireceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Sarı Akrep Sokması

Rüyada sarı akrep sokması, huzursuzluk içinde geçecek günlere, musibet yaşamaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya yakın çevreden alınacak zarara, endişe ve şüphe içinde olmaya delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.