Rüyada “ Akrep Soktuğunu ” Görmek

Akrep Soktuğunu
Rüyada akrep soktuğunu görmek, kişi için dikkat kesilmesi gereken bir rüya olmak ile beraber, yakın ve tehlikeli bir düşmana işaret eder.

Rüyada akrep soktuğunu görmek, kişi için dikkat kesilmesi gereken bir rüya olmak ile beraber, yakın ve tehlikeli bir düşmana işaret eder. Görülen bu rüya kişiye çok yakın davranıp, adeta her zorluğunda yanında olup, kişiyi kendisine bağlayan sinsi birine yorulur. Bu rüyayı görenlerin böyle birinin dostluğuna, yakınlığına güvenip olumsuz yönlendirmelerine maruz kalacağına delalet eder. Kişiye karşı yardımsever ve tatlı dille yaklaşan, rüya sahibini tamamen kendisine esir edecek, her istediğini yaptırabilecek sinsi birine rivayet edilmiştir. Gören kişilerin yakın çevresinde bu vasıflara sahip biri var ise, son derece temkinli olup, bir an önce uzaklaşması gerektiğini bildirir. Son pişmanlığın fayda sağlamayacağını bildiren bu rüya huzurunuz adına, önle almanız gerektiğine yorumlanır. Rüyada akrep soktuğunu görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz. Konu ile alakalı rüyalarınızı yorumlanması için bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Akrep Soktuğunu Görmek Nedir 

Rüyada akrep soktuğunu görmek, yakın bilinen, çok güvenilen birinden görülecek zarara işaret eder. Görülen bu rüya kişinin hiç ummadığı, beklemediği birisinden maddi ve manevi anlamda darbe almasına delalet eder. Gören kişi için uyarı olup, yakın çevresindeki insanları tamamen tanımadan, sırlarını söylememesi gerektiğine rivayet edilmiştir. Sinsi ve çok akıllı bir düşmana yorulan bu rüya kişiye gerekli tedbirleri alması gerektiğine yorumlanmıştır.

Rüyada Akrep Sokması İslami Yorumu

Rüyada akrep sokması islami yorumuna göre, kişinin edineceği düşman olarak tabir edilmiştir. İslam alimleri tarafından, hak yolundan uzaklaşmış, çıkarları uğruna insanlara yakın olan sinsi ve kurnaz bir düşmanın varlığıdır demişlerdir. Bu düşmanın her türlü hileye ve kişiyi etkilemek adına güzel söze başvurmasına fakat güç olarak zayıf biri olduğunu söylemişlerdir.

Rüyada Sokan Akrebi Öldürmek

Rüyada sokan akrebi öldürmek, size karşı hoş söz ve destek içinde olan fakat art niyet besleyen birinden görülecek zararı def etmeye işaret eder. Görülen bu rüya kişinin son anda üzerinde dönen oyunları fark edeceğine, tedbirini alıp ileriye emin adımlar ile ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Evde Akrep Görmek

Rüyada evde akrep görmek, kişinin başarılarında, konumunda gözü olan haset birine yorumlanmıştır. Gördüğünüz bu rüya işlerde gerileme yaşamaya, gelirin azalmasına yorulur. Rüyada elbisede akrep görmek, hane içinden yada kişinin evlatlarından sorun yaşayacağına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.