Rüyada “ Akrepten Korkmak ” Görmek

Akrepten Korkmak
Rüyada akrepten korkmak, rüya sahibini düşman olarak bilen ve her fırsatta kişiye zarar verebilecek birine işaret eder.

Rüyada akrepten korkmak, rüya sahibini düşman olarak bilen ve her fırsatta kişiye zarar verebilecek birine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bu kişi ile karşılaşmak istemediğine, bu kişiden çekindiğine delalet eder. Gören kişilerin bu güçlü ve korkunç düşmandan kurtulmak adına uzaklaşmayı tercih edeceğine rivayet edilmiştir. Gördüğünüz bu rüya iş yaşamında rakiplerinize karşı yenik düşmeye, pasif kalmaya tabir edilmiştir. Genel anlamı ile düşmanlarınıza karşı mağlup olacağınıza, istemediğiniz halde bu kişiler ile aynı ortamı paylaşmak zorunda kalacağınıza yorulur. Görülen bu rüyanın esrarı, çevrenizde size karşı bu tarz düşmanca tavır sergileyen kişiler var ise, mümkün derece bu kişiden uzak durmanız gerektiğine yorumlanır. Aynı zamanda kişiye uyarı niteliğinde olup, karamsarlık içinde olduğu gelişmelere karşı önlem alması gerektiğine yorumlanmıştır. Rüyada akrepten korkmak, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Akrepten Korkmak Ne Demek

Rüyada akrepten korkmak, kişinin iş veya özel yaşamına dair endişe ve korku içinde olduğu olaylara karşı önlem alması gerektiğine yorumlanır. Görülen bu rüya şüphe içinde olduğunuz olayların gerçekleşeceğine, Bu dönemde üzüntü ve tasa yaşayacağınıza tabir olunur. Bazı alimlere göre ise bu rüya, düşmene mağlup olmaya, çok istediğiniz bir iş karşısında hüsran yaşamak olarak da yorumlanmıştır.

Rüyada Akrepten Korkup Kaçmak

Rüyada akrepten korkup kaçmak, kişinin iş ve sosyal yaşamındaki buhranlardan dolayı yaşadığı şehri yada işi değiştireceğine işaret eder. Görülen bu rüya sıkıntı dolu bir dönem geçirmeye, bazen de kişinin büyük şehrin keşmekeşinden uzak kalma isteğine yorulur.

Rüyada Akrepten Kurtulmak

Rüyada akrepten kurtulmak, şerli ve belalı bir düşmandan kurtulmaya, başa gelecek beladan son anda temize çıkmaya işaret eder. Gördüğünüz bu rüya yaşanılan sorunların son bulacağına, aksiliklere alınan önlem ile zararı en aza indirmeye delalet eder.

Rüyada Akrep Kovalamak

Rüyada akrep kovalamak, düşmana üstün gelmeye, evli kişiler için eşlerin arasını bozan kötü huylu bir kadının şerrinden kurtulmaya işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise, kişinin uzun süredir düşman bildiği, kendisine zarar vereceğini düşündüğü birinin aslında düşündüğü gibi biri olmadığına yorulur.

Rüyada Akrep Yuvası Görmek

Rüyada akrep yuvası görmek, kişinin başarı ve variyetini kabullenemeyen bir takım insanların kişiye zarar verme adına birleşmesine işaret eder. Görülen bu rüya yapmanız gerekenin bir an önce bu kişilere karşı önlem alınması gerektiğini bildirir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.