Rüyada “ Aksak Olmak ” Görmek

Aksak Olmak
Rüyada aksak olmak, zayıf bir insanı ifade eder zayıflığının ona getirdiği sorunları ve güncel hayatında bu yüzden başarısız olduğunu belirtir.
Etiketler:

Rüyada aksak olmak, zayıf bir insanı ifade eder zayıflığının ona getirdiği sorunları ve güncel hayatında bu yüzden başarısız olduğunu belirtir. Yapmak istediği bir şeyde cesareti olmadığı ve kendi geri planda tuttuğu yönündedir. Bazen ise, bir yolculuğa çıkmak ve bu yolun sonunda sizi bekleyen bir takım sıkıntıların olduğunu işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre, aksak olmak kişinin ömrünün uzun olacağına delalet eder. Aynı zamanda dinin ve dini vecibelere dikkat eden birini gösterir. Bazen ise, hile yapan biri ile karşılaşmaya ve bu kişinin size vereceği zararın olduğunu ifade eder. Haksızlık ve haksızlığa uğramak olarak da tabir edilir. Uzun bir yola çıkmak ve bu yolda alacağınız üzücü bir haber olduğunu işaret eder. Bazen kişinin sürekli hayatında olumsuzluk yaşadığından dolayı böyle rüyalar görmesidir. Basiret bağlılığının canı sıkması ve bunun artık düşlerine yansımasıdır. Rüyada kendini aksayarak görmesi, yavaş yavaş yapacağı bir işin oldukça hayırlı geleceğine alamettir.

Rüyada Aksak Olduğunu Görmek

Rüyada aksak olduğunu görmek, rüya sahibinin hayatında sürekli olan çelişmeler ve tam oldu dediği şeyin olmamasının rüyasına yansımasıdır. Aynı zamanda kendini aksak görmek, iş hayatında yavaş yavaş yükselmek demektir. Yada hangi konumda ise ileride çok güzel bir hayata sahip olacağını gösterir. Rüyada kendini topal görüyorsa, kendini fakir gibi göstererek Allah’ın verdiği nimetleri inkar ettiğini ve bundan dolayı sürekli günaha girdiği yönündedir. Aynı zamanda bu rüya hile, fesatlık, çıkarcılık gibi kötü manalara çıkar. Gören kişinin kendine çok dikkat etmesi gerektiğini ve çevresindeki böyle insanlardan uzak durması gerektiğini gösterir.

Rüyada Aksaklık Görmek

Rüyada aksaklık görmek, dini rüya yorumcularına göre ömrünün uzun olmasına ve güzel bir hayata delalettir. Rüya kız çocuğun aksaması ona kısmet çıkması demektir, bu her anlamda kısmet olabilir. Erkeğin ayağının aksaması, uzun bir yolculuk demektir. Aksaklık bazen ise ilim fazlalığı kazanmaktır.

Rüyada Aksaklık Diyanet

Rüyada aksaklık diyanet, kişinin kendisinin aksadığını görmesi içinde bulunduğu duruma göre değişir. Mutlu olması yada sorunlarının çok olmasıdır. Sağ ayak aksaması sağlık yönünden bazı şikayetlerinin olacağını gösterir. Erkek çocuğun sağ ayağı aksaması yada kırılması o kişinin hastalanacağına delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.