Rüyada “ Akşam ” Görmek

Akşam
Rüyada akşam görmek, ortalığı akşam karanlığı çökmesi sıkıntı ve kasettir. Bu tarz bir rüya gören aklından yalan söylemek
Etiketler:

Rüyada akşam görmek, ortalığı akşam karanlığı çökmesi sıkıntı ve kasettir. Bu tarz bir rüya gören aklından yalan söylemek ya da bir iş yapıyorsa o işçisi de hile yapmak gibi düşünceler geçirdiğine yorumlanır. Sonu ucu bucu belli olmayan bir işe gireceği yönündedir. Sabah görmenin ciddi olarak ifade edilir. Rüyada akşam olması, sabah görmek hayır kapılarının açılmasıdır. Akşam görmek ise tam tersi olarak olumsuz yorumlar alır. Rüyada geceden sabah olması her türlü mutluluğun ve sevincin habercisidir. Sabah oldu ve kendisini o sırada çirkin kötü hisseden birisi gerçek anlamda da kendini o durumda bulur. Size gelecek olan sıkıntıları üzüntüleri tabir eder. Bu dönem rüya sahibinin mutsuz bir hayata gireceğini ve hayattan zevk almayacağı durumları işaret eder. Rüyada karanlık görmek ise, işsizlik iş bulamamak demektir. Genelde bu rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısı çektiği anlamındadır. Rüya sahibinin hassas bir dönemden geçtiğini ve kendisi için bir kurtuluş çıkış aradığını delalettir. Ruhsal olarak kendini kötü hissettiğine duygusal anlamda zorluk çektiği günlerin geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Akşam Olduğunu Görmek

Rüyada akşam olduğunu görmek, bu rüyada yukarıda anlatıldığı gibi aynı yorumları içerir. Sabahın tam zıttıdır. Sabah görmek, sabah yapılan bir iş görmek her zaman hayırdır ve mutluluk getirir. Akşam görmek ise bunun tam tersi olarak yorum alır. Sabah görmek ferahlık ve huzur verirken sabahın hayrı rüya yansırken akşam görmekte bir o kadar bunalım demektir. Bu rüyanın psikolojik anlamı ise kişinin yaşadığı kafa karışıklığı yüzünden hem zaman kaybı yapması hem maddi zarara uğraması anlamındadır. Kafa karışıklığını üzerinden atarak kendine bir yol çizeceğine ve bu yolda güzel adımlarla yürüyerek mevki sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Akşam Güneşi Görmek

Rüyada akşam güneşi görmek, Yaptığınız işlerde makamınızın daha çok artacağını ve başarılı olmaya yorumlanır. Yaptığınız yatırımları büyük olarak bir şeyler edinmek olarak değerlendireceğiz yönündedir. Çalışma hayatınız size bir güneş gibi gelecek. Aynı zamanda aşkta da başarıyı temsil eder

Rüyada Akşam Karanlığı Görmek

Rüyada akşam karanlığı görmek, tam tersi olarak aydınlık anlamındadır. İş hayatınızda yükselmek demektir. Çalışma hayatınız size bir güneş gibi gelecek. Aynı zamanda aşkta da başarıyı temsil eder. Her anlamıyla mutluluk getiren bir rüyadır.

Rüyada Akşam Kar Görmek

Rüyada akşam kar görmek, rüyanızda size gelecek olan güzel bir haberin geleceğini malum eder. Bu haberle beraber neye niyet ediyorsanız, gönlünüzde ne var ise onun olacağı yönündedir.

Rüyada Akşam Yemeği Görmek

Rüyada akşam yemeği görmek, istemediğiniz bir kalabalıkta bulunacağınız anlamına gelir. Burada mecburi olarak durduğunuz yönündedir. Beklentilerinizi alamadığınıza ve bu durumdan sıkılmış bunalmış durumda olduğuna işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.