Rüyada “ Akvaryum ” Görmek

Akvaryum
Rüyada akvaryum görmek genel olarak iyi şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibi için hayal kırıklığı ve üzüntü anlamına gelir.Dini rüya tabirleri ve alimlerine göre akvaryum görmek

Rüyada Akvaryum Görmek; Rüyada akvaryum görmek genel olarak iyi şekilde yorumlanmaz. Rüya sahibi için hayal kırıklığı ve üzüntü anlamına gelir.Rüya sahibinin maddi durumunun yerinde olduğu zaman etrafının dolu olacağına, yaşayacağı ilk maddi sıkıntıda yapa yalnız kalacağına delalet eder.Kişi  en sevdikleri tarafından yarı yolda bırakılır, onların dost değil beş para etmez, üç kağıtçı kimseler olduğunu öğrenir. Akvaryum sıkıntı ve problem şeklinde de tabir edilir.Rüyada akvaryum görmek farklı şekillerde de yorumlanır örneğin Rüyada tatlı su balıkları ile okyanus balıklarını bir arada görmek, rüya sahibinin uluslararası bir iş yapacağına ya da yabancı iş adamları ile görüşeceğine yorulur.

Rüyada Akvaryum Balığı görmek; Rüyada akvaryum balığı görmek  Akvaryum balığı mutluluk ve güzellik olarak yorumlanır. Rüyasında akvaryum balığı gören kişinin sağlık ve bereket içinde geçireceği bir hayatı olacak demektir.Bu kişi hayatı boyunca maddi ve manevi anlamda sıkıntı çekmez iş ve özel hayatı hep güzelliklerle geçer. Kişi başarıları sayesinde çevresinde ki insanlara karşıda örnek gösterilen kişi haline gelir.Bu kişinin saygınlığını arttırarak insanların kişiye olan güvenini arttırır.

Rüyada Akvaryum Almak; Rüyada akvaryum almak iki farklı şekilde yorumlanır. rüya sahibinin iş hayatında beklentilerine ulaşamaması ve hüsrana kapılması mevki ve makam yönünden yükseleceğini planlarken işinin fena halde batağa sürüklenmesi olarak yorumlanırken diğer taraftan balıklarla dolu akvaryum kazanç ve güzel kısmetler almak şeklinde değerlendirilir. Rüyada akvaryum görmek kişide hem maddi ve manevi kazanç sağlarken hem de hüsrana işaret olarak gösterilir bu kişinin rüyayı neye yorumladığına işarettir.

Rüyada Akvaryum Balığı Yutmak; Rüyada akvaryum balığı yutmak Kişide sağlığına kavuşmak ya da her zaman sağlıklı olmak şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hastalığının ilacını bulmasına hasta değilse de hayatı boyunca hiçbir ciddi hastalığı olmayacağına işaret eder. Balık kısmete berekete bolluğa işaret edildiği için kişi hayatı boyunca hep bolluk Bereket için de sağlıklı yaşam sürüp hayatta istediği tüm dileklerine kavuşacaktır. Bu tarz rüya sahipleri Allah katında hak hukuk yemeyen Allah’ın yolundan emirlerinden vazgeçmeyip yok saydığı günah olarak gördüğü şeylerden uzak duran nefsine sahip kişilerdir.

Rüyada Akvaryum Camı Kırılması; Rüyada akvaryum camı kırılması rüya sahibinin içinden gelmediği bir davete yada gösteriye mecburi olarak gitmesi ve halinden memnunmuş gibi tavırlar takınması olarak işaret edilir. Kişinin  iş hayatında olmasını istemediği varlığına bile tahammül edemediği bir kimseyle zoraki olarak aynı ortamda bulunması ve aynı havayı teneffüs etmesi olarak görülen rüyadır.Farklı olarak ta Cam kırılması  rüya sahibinin hayatında kritik bir dönemin yaşanacağına alamet eder. Kişinin yeni kararlar alacağı, radikal işler yapacağı, birileri ile kesin olarak sonsuza kadar yollarını ayırırken birileri ile de sonsuza kadar bir araya gelmek için adım atacağı anlamına gelir.

Rüyada Akvaryumda Ölmüş Balık Görmek; Rüyada akvaryum da ölmüş balık görmek kişinin  başına gelecek tatsız bir olay nedeni ile üzüntü yaşayacağı  anlamına gelir. Akvaryumda birden çok ölü balık görülmesi yaklaşan kötü bir gelişmenin habercisidir. Ölmüş balıklar aynı zamanda kötü şans olarak da yorumlanırlar.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.