Rüyada “ Alabalık ” Görmek

Alabalık
Rüyada alabalık yemek, kısmetli bir işin içine girmek demektir. Rüyada görülen balık her hali ile kişinin nasibi kaderi kısmetinin geleceğine işaret eder.

Rüyada Alabalık Görmek ;  Rüyada alabalık yemek, kısmetli bir işin içine girmek demektir. Rüyada görülen balık her hali ile kişinin nasibi kaderi kısmetinin geleceğine işaret eder. Rüyada büyük bir balık yakaladığınızı görmeniz yakın bir zaman içinde büyük bir kısmetinizin olacağına işaret eder. Rüyanızda küçük balık yakaladığınızı görmeniz kısmetinizin küçük olacağına işaret eder. Eğer rüyanızda birden fazla balık görmüş iseniz maddi ve manevi rızkınızı bollaşacağı ve nasip kapılarınızın aralanacağı na işaret eder. Dediğimiz üzere balık ile alakalı görülen her rüya bolluk bereket ve hayra işaret eden kısmetler ile yorumlanır. Rüyanızda balığı kaçırdığınızı yani tutamadığınızı görmeniz ise kısmetinizin elinizden kaçırdığınıza işaret eder.

Rüyada Balık  Görmek ;  Rüyada balık görmek anlattığımız üzere balığın büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre bir çok şekilde yorumlanır. Lakin rüyanızda ölmüş  balık yada kokmuş balık görmek kısmetlerin izin gittiğine üzerinizde maddi ve manevi bağlılıkların olacağına işaret eder bun dan dolayı görülen rüyanın tabirine iyi bakılmalı ve doğru bir anlam çıkartılmalı.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.